Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Marillion
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Marillion
No tak, kiedyś pisałem, że w topach jedna piosenka chociażby w x wersjach jest wciąż tą samą piosenką. I masz babo placek, bo oryginał zaproponowanego utworu nie robi na mnie wrażenia, ale wersja z 2009 roku, z akustycznej płyty 'Less Is More' już tak, a swego czasu trafiła nawet na pierwsze miejsce listy. Waszej ocenie poddaję więc dziś takie oto 'Hard as Love':

29.09.2017 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Marillion
Blind Curve
30.09.2017 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Marillion
Już głosowałeś, choć termin składania propozycji jest do 2.10? Icon_lol
30.09.2017 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Marillion
No tak, podobnie uczyniłem jak w poprzednim topie Jacek - mam mocną dziesiątkę utworów, które znam od lat, jej skład się nie zmieni, więc co szkodzi w ten sposób zadziałać? Icon_wink
30.09.2017 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Marillion
Wiesz... Trochę się w ten sposób zamykasz. Warto przynajmniej dać szansę.
30.09.2017 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Marillion
racja, ale Marillion mam w DNA, przynajmniej tę dychę Icon_lol
30.09.2017 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Marillion
A, bym zapomniał... Można wrzucić nowe głosy w każdej chwili.
30.09.2017 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Marillion
Na razie jeden:
Heart of Lothian

.
30.09.2017 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Marillion
(30.09.2017 07:56 PM)prz_rulez napisał(a):  Wiesz... Trochę się w ten sposób zamykasz. Warto przynajmniej dać szansę.
nie można się zamknąć na zespół, który ostatnią płytę nagrał w 1987 roku Icon_mrgreen
oczywiście to żart, bo też lubię Marillion z nowym (tu już nie żartuję, bo on jest dla mnie ciągle nowy Icon_wink2 ) wokalistą.
dokładnie dwa utwory! Icon_smile2

mam nadzieję, że kolejny top będzie poznawczy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.09.2017 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Marillion
Yacy napisał(a):nie można się zamknąć na zespół, który ostatnią płytę nagrał w 1987 roku Icon_mrgreen
Heh, to co w takim razie powiedzieć o Genesis.
30.09.2017 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Marillion
ale ja zakochałem się GenesisII Icon_smile2, a z polubieniem GI nie miałem problemu.
a GIII mimo, że słuchałem to nie już zupełnie inna liga.

Fish był taką osobowością, że jest po prostu nie do zastąpienia.
Collins i Gabriel są momentami podobni i może dlatego było mi łatwiej Icon_wink2
ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.

no i nie mogę nie dodać, że koncert nowego Marillion na którym byliśmy był bardzo udany.
ale koncert to koncert.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.09.2017 10:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Marillion
Wiem, że trochę offtopujemy, ale ja bym się jednak wstawił za Rayem Wilsonem, chłopak ma w osądach na temat grupy przerąbane, a uważam, że był naprawdę niezły.
01.10.2017 03:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Marillion
Neverland
Afraid Of Sunlight
01.10.2017 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Marillion
Yacy napisał(a):GIII mimo, że słuchałem to nie już zupełnie inna liga
Akurat z tym się zgodzę, chociaż mieli też wielkie utwory. Jeden znalazłby się u mnie w top 10, ale niestety nie został zgłoszony.
01.10.2017 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Marillion
Czas się kończy, a przydałoby się coś od siebie dodać. I przyznaję, że idę na łatwiznę, bo znam może z kilkanaście piosenek tej kapeli, a i to raczej pobieżnie. Nigdy nie byli moimi faworytami, i nigdy nie starałem się zagłębiać w ich twórczość. Zatem teraz mam okazję...
Po krótkim przeglądzie tych najpopularniejszych utworów zgłaszam:

Forgotten Sons
Grendel
02.10.2017 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Marillion
Sundrajta napisał(a):Forgotten Sons
Grendel
przykro mi, ale oba utwory zostały już zgłoszone wcześniej, popraw więc proszę jeśli zdążysz i chcesz Icon_wink
02.10.2017 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 382
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Marillion
thestranglers napisał(a):oba utwory zostały już zgłoszone wcześniej
Przeze mnie. Ale podoba mi się Twoje podejście do tematu. A jak lubisz długie rzeczy to polecam Ocean Cloud (u mnie poległ po ciężkiej walce z Forgotten).
Swoją drogą gdybym się nie pospieszył to miałbym szansę na zgłoszenie cze4goś innego (tego Oceanu i czegoś jeszcze).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2017 05:36 PM przez kajman.)
02.10.2017 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Marillion
może Sundrajta zgłosi je akurat, zobaczymy... a w przeciwnym razie nie martw się - w poniedziałek za dwa tygodnie możemy przed 19-stą pograć tu rzeczy, które się nie zmieściły... sam mam trzy, w tym absolutnie kapitalną rzecz z Fishem i niezwykle porywający singiel ze Stevem Icon_wink
02.10.2017 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Marillion
A no tak, bo kajman zgłosił na SebaStosie Icon_wink (trochę to niesprawiedliwe) dlatego nie mogłem wiedzieć! Swoją drogą chociaż raz zgrałem się z jego gustem w 100%. Icon_lol
Dobra zatem już zupełnie bez przekonania dorzucę (bo kompletnie nie ma czasu na dalsze przesłuchania):

Childhood End's
Ocean Cloud


(ten drugi numer w podzięce dla mojego alter ego za podebranie tych samych numerów) Icon_twisted
02.10.2017 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Marillion
I teraz kajman będzie zapewne chciał edytować głos, ale czy tak można? Icon_rolleyes
02.10.2017 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: