Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy system forum
Zgloszenia zmian, zgłaszanie błędów
rado
Unregistered

 
Post: #1
Nowy system forum
Poprzedni dział został usunięty bo zrobił się w nim śmietnik.
W tym dziale proszę zgłaszać wszelkie propozycje zmian, jeśli coś nie działa prawidłowo to także proszę tu zamieszczać
03.09.2011 08:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #2
RE: Nowy system forum
Dodane są emikony z poprzedniej wersji forum, nie mam pewności czy o te chodziło oraz czy kody tych emikonek są prawidłowe, jeśli nie to proszę o pomoc
03.09.2011 08:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Nowy system forum
dzięki za emotikony. czy moje ulubione Icon_mrgreen da się zamienić na kod znany z poprzedniej wersji forum ( Icon_mrgreen )? z góry dzięki.
05.09.2011 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #4
RE: Nowy system forum
(05.09.2011 03:42 PM)ku3a napisał(a):  dzięki za emotikony. czy moje ulubione Icon_mrgreen da się zamienić na kod znany z poprzedniej wersji forum ( Icon_mrgreen )? z góry dzięki.

jasne ze można zapodać pod innym kodem, to będą pod dwoma kodami jak dodam to napisze
05.09.2011 08:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Nowy system forum
pewnie uznasz, że marudzę - trudno.
czemu niektóre emotki są ok. a inne muszą być "icon"?

Icon_cry Icon_confused Icon_lol Icon_rolleyes

Icon_eek2 Icon_razz 8) Icon_wink2 Icon_smile2 :upss: Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.09.2011 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #6
RE: Nowy system forum
(06.09.2011 01:03 AM)Yacy napisał(a):  pewnie uznasz, że marudzę - trudno.
czemu niektóre emotki są ok. a inne muszą być "icon"?

Icon_cry Icon_confused Icon_lol Icon_rolleyes

Icon_eek2 Icon_razz 8) Icon_wink2 Icon_smile2 :upss: Icon_mrgreen

w nie których zmieniłem kody bo było wszędzie icon... ale to mozna zmienic bez problemu
06.09.2011 01:55 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Nowy system forum
teraz dopiero zobaczyłem, że w bocznej ramce pojawiło się "Wspomóż utrzymanie forum". czemu to jest tak bezsensownie umiejscowione? czemu nie było żadnego postu na ten temat?
zobaczyłem tę informację tylko przypadkiem, bo ta boczna ramka nie jest mi do niczego potrzebna i mam ją zasłoniętą. teraz niechcący na niej kliknąłem i odsłoniłem i zobaczyłem na spodzie informację o wpłatach.
nie rozumiem takiego sposobu załatwienia tego, ale cóż, nie wszystko muszę rozumieć.
nie ma żadnej informacji o kwotach. czy to znaczy, że jest "co łaska"?
12.09.2011 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #8
RE: Nowy system forum
(12.09.2011 04:06 PM)ku3a napisał(a):  teraz dopiero zobaczyłem, że w bocznej ramce pojawiło się "Wspomóż utrzymanie forum". czemu to jest tak bezsensownie umiejscowione? czemu nie było żadnego postu na ten temat?
zobaczyłem tę informację tylko przypadkiem, bo ta boczna ramka nie jest mi do niczego potrzebna i mam ją zasłoniętą. teraz niechcący na niej kliknąłem i odsłoniłem i zobaczyłem na spodzie informację o wpłatach.
nie rozumiem takiego sposobu załatwienia tego, ale cóż, nie wszystko muszę rozumieć.
nie ma żadnej informacji o kwotach. czy to znaczy, że jest "co łaska"?

No może i bez sensu umieszczone, to kwestia indywidualnej interpretacji
co do kwoty to trudno powiedzieć, wpis jest od 12 -tu dni, a dotąd wpłynęło 60 zł od dwóch osób, wpłaciły po 30 zł. Sformułowanie "co laska" to chyba nie najtrafniejsze określenie. Wystarczyło po prostu zapytać, a ja też mogłem napisać ale trudno mi określić na ile osób to podzielić, także proponuje po 30 zł.

Nie będę nikogo nagabywać czy prosić o jakieś wsparcie bo nie oto chodzi...
12.09.2011 07:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Nowy system forum
oczywiście, że nie o to chodzi. mi tylko chodziło o to, że wstawienie tej informacji w takim miejscu, w jakim jest może spowodować, że niektóre osoby które wcześniej deklarowały się, że zapłacą, w ogóle do tej informacji nie dotrą.
OK, 30 zł.
13.09.2011 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
RE: Nowy system forum
ku3a napisał(a):że niektóre osoby które wcześniej deklarowały się, że zapłacą, w ogóle do tej informacji nie dotrą.
dzięki temu że kliknąłeś i odsłoniłeś to pewnie i ja bym nie zauważył.
A skoro jest informacja o wpłatach , to z chęcią wspomogę mychę.
13.09.2011 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):w nie których zmieniłem kody bo było wszędzie icon... ale to mozna zmienic bez problemu
no to... poprosimy...

Niedawno po długich bojach o zrozumienie skomplikowanej rzeczy została wprowadzona możliwość wpisywania podtytułu dla wątku (pole "Opis"). Ale... do czego to pole w ogóle jest? Bo tych podtytułów i tak nie widać jak się wchodzi w spis wątków... A poza tym właśnie wpisałem nowe notowanie, łącznie z podtytułem, ale musiałem zrobić poprawkę, wchodzę w edycję i co widzę? Że pole Opis jest puste... Icon_rolleyes

Kolejna rzecz - czy jest szansa, żeby ignorowanie wątków działało tak, żeby nie wyświetlało ignorowanych wątków w "Pokaż nieprzeczytane posty"? Bo w obecnej postaci nie jest dla mnie specjalnie użyteczne.
13.09.2011 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
RE: Nowy system forum
ku3a napisał(a):Ale... do czego to pole w ogóle jest? Bo tych podtytułów i tak nie widać jak się wchodzi w spis wątków... A poza tym właśnie wpisałem nowe notowanie, łącznie z podtytułem, ale musiałem zrobić poprawkę, wchodzę w edycję i co widzę? Że pole Opis jest puste... Icon_rolleyes
tak, ono czasem działa, ale i nie działa... czasem trzeba edytować post i wpisać jeszcze raz, choć nie zawsze... ale u mnie widać w spisie wątkówIcon_wink
13.09.2011 04:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Nowy system forum
faktycznie w Twoim dziale widać. czyli po prostu wszystkie moje podtytuły z ostatnich tygodni się nie zapisały, zajebiście Icon_confused2.
13.09.2011 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #14
RE: Nowy system forum
(13.09.2011 04:24 PM)ku3a napisał(a):  faktycznie w Twoim dziale widać. czyli po prostu wszystkie moje podtytuły z ostatnich tygodni się nie zapisały, zajebiście Icon_confused2.

Co działa znowu nie tak?? poproszę linka i opis opisy powinny działać bez zarzutu
13.09.2011 07:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #15
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):Co działa znowu nie tak?? poproszę linka i opis opisy powinny działać bez zarzutu
tak, ale nie działają, czasem opisy tak jakby się nie zapisały za pierwszym razem. Czasem, żeby opis się pojawił trzeba edytować napisanego posta.Icon_wink
13.09.2011 08:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #16
RE: Nowy system forum
(13.09.2011 08:09 PM)michal91d napisał(a):  
rado napisał(a):Co działa znowu nie tak?? poproszę linka i opis opisy powinny działać bez zarzutu
tak, ale nie działają, czasem opisy tak jakby się nie zapisały za pierwszym razem. Czasem, żeby opis się pojawił trzeba edytować napisanego posta.Icon_wink

to tak nie może być
13.09.2011 08:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
RE: Nowy system forum
michal91d napisał(a):tak, ale nie działają, czasem opisy tak jakby się nie zapisały za pierwszym razem. Czasem, żeby opis się pojawił trzeba edytować napisanego posta.
właśnie to zauważyłem, że nie działa Icon_confused2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2011 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #18
RE: Nowy system forum
(14.09.2011 11:26 PM)Yacy napisał(a):  
michal91d napisał(a):tak, ale nie działają, czasem opisy tak jakby się nie zapisały za pierwszym razem. Czasem, żeby opis się pojawił trzeba edytować napisanego posta.
właśnie to zauważyłem, że nie działa Icon_confused2

Bedzie to naprawione
15.09.2011 12:52 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #19
RE: Nowy system forum
(15.09.2011 12:52 AM)rado napisał(a):  
(14.09.2011 11:26 PM)Yacy napisał(a):  
michal91d napisał(a):tak, ale nie działają, czasem opisy tak jakby się nie zapisały za pierwszym razem. Czasem, żeby opis się pojawił trzeba edytować napisanego posta.
właśnie to zauważyłem, że nie działa Icon_confused2

Bedzie to naprawione

Opisywana usterka została sprawdzona i zapisuje bez problemu. Jeśli występuje to proszę dokładnie opisać w jakiej sytuacji to wystąpiło
15.09.2011 08:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #20
RE: Nowy system forum
To nie jest określone kiedy. Po prostu czasem go nie ma. Raz jest a raz nie i trzeba edytować.
15.09.2011 09:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  niedostępność forum ku3a 0 2 426 28.07.2022 01:44 PM
Ostatni post: ku3a
  Forum IMHO - promocja prz_rulez 1 1 392 21.02.2018 12:34 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Utrzymanie forum rado 79 28 479 11.04.2012 10:03 PM
Ostatni post: Szymek79
  REGULAMIN FORUM Konrad 1 13 250 02.09.2009 04:17 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: