Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1007 - 27.06.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 120
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Cytat:Tak tez myślałem, że jednak emocje Sonispherowe jeszcze nie opadły, tym bardziej jeszcze przed Openerem. Po nim to już w oóle będzie bardzo ciekawie.
też jestem ciekaw jak to będzie Icon_smile2. póki co jest gotowe notowanie zrobione w niedzielne popołudnie, czyli po trzech, a przed czwartym dniem festiwalu Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Kompletnie zadziwia! Pachnie już rekordem
mnie też zadziwia! kompletnie się takiego wyniku nie spodziewałem! najważniejsze jest, że już chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tysięcznym notowaniu wygrał nieprzypadkowy utwór Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Rano słuchałem w Trójce o koncercie MK. Trochę kaca mam, ale jednak nie dałbym rady absolutnie w ten weekend...
to tak jak ja Icon_wink2.
ale najważniejsze jest co innego - nie żałuję, że dokonałem właśnie takiego wyboru! Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):właśnie znalazłem ich strone... podobno grają prog!
na szczęście Icon_wink2 dla mnie to nie jest prog. fajny, rozbudowany, męski rock, ale dla mnie jednak nie prog.
Yacy napisał(a):Na szczęście można ściągnąć 3 kawałki, to zaraz to sprawdzę. Bo nie wierzę, że tylko nazwa Cię przyciągnęła ? Q3a Icon_razz
Icon_smile2 to było tak, że nigdzie nie mogłem znaleźć płyty Circle Of Bards, a chciałem ją kupić. w tym samym czasie przez takiego jednego polubiłem więcej niż jeden utwór Acute Mind Icon_wink2. i chciałem się zapoznać z płytą. pomyślałem, że w sumie to czemu by nie kupić sobie płyty od razu. teraz to takie czasy, że płyty nieznanych mi zespołów to najpierw ściągam, słucham i dopiero jak się przebiją to kupuję, a przecież całymi latami robiło się tak, że czasem kasety kupowało się trochę w ciemno, na podstawie li tylko jednej, dwóch piosenek. więc pomyślałem, że spokojnie mogę kupić. miałem już dwie płyty i pomyślałem, że to już dobra baza do tego, by złożyć zamówienie przez net u wydawcy Icon_smile2. a żeby koszt przesyłki się bardziej zamortyzował, to chciałem sobie coś jeszcze dorzucić Icon_wink2. pogrzebałem więc po myspacach i innych takich i posłuchałem innych zespołów i Qube spodobali mi się natychmiast! od pierwszego przesłuchania pierwszego utworu. wrzuciłem więc do koszyka Icon_smile2. ot i cała historia Icon_smile2. a może i nie cała, bo dorzuciłem sobie jeszcze 2 singielki Icon_wink2.
1981 napisał(a):Hihi, i znowu do góry? Może tym razem się uda powrót do dziesiątki!
że tak powiem - ciągle piłka jest w grze Icon_wink2.
Konrad napisał(a):John Illsley hmm... muszę się zapoznać Icon_smile2 Icon_smile2
polecam Icon_smile2. i Yacy też Icon_wink2.
aaktt napisał(a):Kibicuję Armii, która ostatnio mi się spodobała Icon_wink2
o, ja bym jednak się nie spodziewał Icon_smile2.
chris975 napisał(a):Widzę, że zespół od mruczanki (Crash Test Dummies) powraca Icon_eek2
ano Icon_smile2. ale to co jest na liście to nie singiel, tylko moja ulubiona piosenka na płycie Icon_smile2.
06.07.2010 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
notowanie 1007 - 27.06.2010 - ku3a - 30.06.2010, 09:58 AM
[] - tadzio3 - 30.06.2010, 10:49 AM
[] - Tomekk - 30.06.2010, 11:45 AM
[] - Yacy - 03.07.2010, 11:08 AM
[] - 1981 - 03.07.2010, 04:15 PM
[] - Konrad - 03.07.2010, 10:06 PM
[] - AKT! - 04.07.2010, 09:07 AM
[] - chris975 - 04.07.2010, 10:30 AM
[] - ku3a - 06.07.2010 11:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości