Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 625
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):"M.I.A." tez, co tak nisko?...
Jakoś nie przynosi spodziewanych efektów w podobaniu się tak, aby wdrapac sie na liste. Przynajmniej na razie.
ku3a napisał(a):no to teraz jak zwykle lece na koniec listy i ogladam sobie od tylu.
Ja tez zawsze tak robię Icon_smile2
ku3a napisał(a):o, nowy Akurat. Zobacze jak bedzie sobie radzic i moze sie skusze.
To już chyba ostatni kawałek z tej płyty. W sumie już troche osłuchany
ku3a napisał(a):co "Empty Walls" tak marnie...
bo
ku3a napisał(a):"Feed Us" w poczekalni
Icon_wink2
ku3a napisał(a):oj, Kobranocka cos slabo, czyzby mialo sie skonczyc na jakims slabym wyniku?
Moze nie bedzie tak źle
ku3a napisał(a):o kurcze, Mark... 15 w dol, szkoda, choc z drugiej strony nie moge sie tak do konca do tego przekonac...
Chyba czas na drugi singiel
ku3a napisał(a):wreszcie "Piosenka starych kochankow" jakos sensownie do gory
Awansowała w ostatniej chwili. Może jeszcze powróci do top 30.
ku3a napisał(a):hehe, wiedzialem, ze Zabili Mi Żółwia bedzie na liscie, ale myslalem, ze najpierw w trzeciej pietnastce.
To był chyba najczęsciej słuchany utwór w tym tygodniu
ku3a napisał(a):ha, a wiec jednak jest "Galanteria" . Ciekawe czy pojutrze na Liscie bedzie bardzo rzadki przypadek (ktory? 4 w historii?), ze 2 piosenki jednego wykonawcy debiutuja w jednym notowaniu.
Byłoby ciekawie, tym bardziej, że nie jest to zespół z pierwszych miejsc list przebojów (także Trójki)
ku3a napisał(a):"Brothers In Arms" tak jak chcialem z trzeciej dziesiatki przeskoczyli do drugiej . To jak, moge sobie zyczyc, zeby za tydzien byla pierwsza?
Rozpatrzę te życzenie Icon_wink2
ku3a napisał(a):hoł hoł hoł, ale Rogucki skoczyl! Moze trzeba bedzie posluchac
Może...
ku3a napisał(a):oj, "Nieprzygoda" w dol?? Za tydzien musi byc lepiej!
To raczej "wina" konkurentów
ku3a napisał(a):wow, Strachy! A myslalem, ze Rogucki to najwyzsza nowosc! Bede musial sie tej "Walce" dokladnie przysluchac, bo jak na razie slyszalem to tylko na Mysliwieckiej, a tam zwykle zarobiony jestem i nie zawsze sa warunki do dokladnego sluchania .
Polecam!
ku3a napisał(a):I to jest najwazniejsze dzis - "Dluga droga w dol" ponownie na pierwszym, cudownie
To już 4 tydzień!

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.12.2007 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 625 - tadzio3 - 06.12.2007, 10:29 PM
[] - tadzio3 - 06.12.2007, 10:33 PM
[] - ku3a - 07.12.2007, 12:51 AM
[] - stavanger - 07.12.2007, 12:56 PM
[] - tadzio3 - 07.12.2007 02:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości