Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popołudniowe kakao u Eltona Johna
5 o'clock, indeed.
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #22
RE: Popołudniowe kakao u Eltona Johna
(21.09.2021 10:05 PM)neo01 napisał(a):  Obrażasz różne osoby, przecież nie chodziło tylko o mnie.
ofensywny ton nie jest równoważny obrażaniu, dlatego nie uważam, że kiedykolwiek intencjonalnie obraziłem ciebie lub kogokolwiek innego na tym forum; jeśli ktoś poczuł się urażony, to już kwestia interpretacji, a nie intencji

(21.09.2021 10:05 PM)neo01 napisał(a):  jakieś dyrdymały, w które brnąłeś coraz bardziej, a tam chodziło o prostą sprawę, którą przeoczyłeś, no ale po co przyznawać się do tego jak można kontynuować swoje dziwne filozofie.
no właśnie się przyznałem i w ogóle w to nie brnąłem, bo po pierwszym wyjaśnieniu napisałem że ok

(21.09.2021 09:56 PM)EVENo napisał(a):  Twój brak szacunku do wieloletniego użytkownika forum przejawia się w drugiej części pierwszego posta, jakiego tutaj umieściłeś.
nie przejawia się, bo pisząc "parszywy neokolonializm" w ogóle nie miałem na myśli owego użytkownika, a co najwyżej jego refleksję

(21.09.2021 10:09 PM)ku3a napisał(a):  ja widzę to tak, że wbijasz szpilę ("parszywym (...)", "uroczo głupiutki", "twoja miałkość intelektualna")
oczywistym jest, że moje posty numer 2 i 3 nie były życzliwe delikatnie mówiąc i można je zakwalifikować jako obraźliwe, natomiast stanowiły one reakcję na kolejną niepojmowalną dla mnie wycieczkę neo w moim kierunku; natomiast masz rację, więcej nie będę pozwalał sobie na podobne wypowiedzi

(21.09.2021 10:09 PM)ku3a napisał(a):  i jeśli już wcześniej się zdarzało, że na linii Ty-neo były spięcia, to po co w kolejnych sytuacjach rzucasz takimi tekstami? nie możesz sobie darować?
nie tylko mogę sobie darować, ale robię to bardzo często, mimo że mam na to ochotę; staram się w ogóle nie prowokować neo, tutaj tylko sprostowałem informację, jakoby elton miał ikoniczny status jedynie na wyspach; nie wpadłbym wówczas, że mój komentarz może jakkolwiek kogoś poruszyć
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2021 10:24 PM przez Dyfeomorfizm.)
21.09.2021 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Popołudniowe kakao u Eltona Johna - Dyfeomorfizm - 21.09.2021 10:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości