Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różne podsumowania mojej listy
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
różne podsumowania mojej listy
Z różnymi podsumowaniami naszej listy czekamy na wyjątkowe okazje. Notowanie nr 100, notowanie nr 1000, 10-lecie prowadzenie listy, itp. Wtedy robimy po prostu podsumowanie wszystkich utworów i na tym zwykle się kończy. Kosztuje to dużo pracy, czasu i energii. Bo to nie tylko liczenie, ale też niejednokrotnie przygotowywanie linków albo obszernych opisów. Potem prowadzenie wątku z podsumowaniem, uczestniczenie w dyskusjach, opowiadanie różnych rzeczy. I nawet jeśli początkowo mieliśmy pomysł, żeprezentować jeszcze jakieś inne podsumowania, to nie ma już na to zasobów.

Nie wiem czy Wy tak macie, ale w każdym razie ja tak Icon_wink2. Czasem przychodzą mi do głowy różne zestawienia, które mógłbym zaprezentować, ale akurat nie ma na horyzoncie żadnego jubileuszu. Pomyślałem jednak, że czemu by takich mniej znaczących podsumowań nie publikować czasem bez okazji.

Do założenia tego wątku skłoniło mnie to, że sam się kilka tygodni temu zastanawiałem nad tym którzy wykonawcy mieli u mnie najwięcej numerów jeden i którzy spędzili łącznie na pierwszym najwięcej tygodni. Pomyślałem, że to policzę i zaprezentuję, bo, w sumie, czemu by nie Icon_smile2.

Postaram się w tym wątku co jakiś czas coś wrzucać, ale bez jakiejkolwiek zakładanej regularności. A może jakieś pomysły podrzucicie Wy, zachęcam Icon_smile2.
01.05.2020 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
różne podsumowania mojej listy - ku3a - 01.05.2020 05:15 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  różne podsumowania ku3a 20 3 551 22.03.2023 08:08 AM
Ostatni post: kajman
  inne podsumowania 2007 ku3a 33 20 592 08.04.2008 11:28 AM
Ostatni post: tadzio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości