Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #21
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Konrad napisał(a):Ograniczona play lista nowości. Nie wiem, kto to wybiera ale zarówno Pan Marek jak i pan Piotr już dawno rozminęli się z dzisiejszymi trendami.
Ale nową Lady Gagę dodali nawet jej nie słuchając Icon_mrgreen

Dzisiaj z nudów zajrzałem na forum LP3 co by poczytać co tam właśnie na ten temat pisali i Yacek zamieścił tam bardzo fajny wywiad z Mannem, warto poczytać.

Jeśli chodzi o mnie - ja na radiu bardziej się zatrzymuję, niż go słucham. Bo nigdy nie załączałem go z powodu konkretnej audycji, zawsze wychodziło to z przypadku. Ale jak już się trafiło na jakiś konkret, to człowiek słuchał z zaciekawieniem. Duet Gacek & Mann rzadko kiedy do mnie przemawiał, często byłem rozczarowany ich audycjami. Niemniej jednak były to audycje, które przypominały klasyczne radio.

Mann już jest w takim wieku, że może dać sobie po prostu spokój. Taka kolej rzeczy. Gdy Murray Walker, legendarny komentator Formuły 1 odchodził ze stanowiska, ludzie też nie mogli sobie wyobrazić relacji bez niego. Oczywiście powody jego odejścia były zupełnie inne, po prostu starość. Audycje Manna stały się niszą, podobnie jak Podróże Kulinarne Roberta Makłowicza. Ten znalazł swoje miejsce, lecz nie w komercyjnej stacji z ogromną oglądalnością. No, ale nadal można śledzić Pana Makłowicza w podróży, kto chce, niech ogląda.

Pytanie jednak, kto tych ludzi zastąpi, gdy już odejdą trochę konkretniej, niż teraz. Czy podobnie jak rockowi giganci nie znajdą następców? Czy świat posunie się w kierunku, który pozwoli nam nadal cieszyć się takimi programami, takimi audycjami? Cóż... szczerze wątpię Icon_sad

Radio Epsilon
15.03.2020 01:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3 - EVENo - 15.03.2020 01:41 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości