Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinead O'Connor została muzułmanką
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #25
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką
dziobaseczek napisał(a):Czy Islam przewiduje takie interpretacje, albo czy Mahomet wydał taka "nakładke" uzupełniającą hardcorowe doktryny islamu, o których mówi Ator? Nie przypominam sobie.
Kluczowy w tym jest brak jakiejkolwiek symetrii.
Skąd mnie to wiedzieć, przecież w życiu nie czytałem Koranu?! Icon_rolleyes

Przykłady (w linkach) może i coś tam tłumaczą, tylko powiedz mi ile procent chrześcijan (tak przez Ciebie chwalonych?) przestrzega Ewangelii? Sam nim jestem i wiem jak niekiedy jest to trudne. Icon_eek
Ten jak mu tam Ator(?) podawał tylko złe przykłady, a nie chce mi się wierzyć, że wśród ksiąg Islamu nie ma tego następnego prawa (bo nie chce mi się szukać znowu tej nazwy Icon_lol) działającego w odwrotną stronę, czyli zamieniającego nakaz zabijania wrogów, na ich miłowanie... Icon_wink
Aha i z tego filmiku dla mnie przynajmniej wynika, że muzułmanie z natury są źli. A w to nigdy nie uwierzę, bowiem (na pewno nie tylko moim zdaniem) w każdej większej grupie społecznej trafiają się zwyrodnialcy! I nawet najświętsze ideały im przyświecające tego nie zmienią...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2018 04:41 PM przez Sundrajta.)
20.11.2018 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką - Sundrajta - 20.11.2018 04:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości