Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
Drodzy Państwo.
Ułożyłam swój kolejny top wszech czasów. Po kolejnych 5 latach.
Z całą pewnością wiedziałam, że chciałabym się nim gdzieś podzielić z innymi, zastanawiałam się, czy zrobić to tu, gdzie pojawiłam się z moim I TWC lat temu już 10, czy na sebastosie, gdzie prezentowałam edycję numer II. Tam nie bywam już w ogóle od kilku miesięcy [ale za to jest tam kilka osób, których nie ma tu...], tu wciąż bywam by podglądać kilka prywatnych list [za to wielu osób stąd w ogóle nie znam]. Stanęło na tym, że jednak wrócę do korzeni. Icon_wink2

W pierwszym topie pokazałam 200 pierwszych miejsc, w drugim 350, teraz pomyślałam, że będzie 450. Plus Nieszczęśliwa 13 [tak, jak ostatnio] i plus alfabetycznie kolejne 100 miejsc [tak, jak ostatnio].

W ostatnim topie pisałam, że kolejny będzie podzielony na top polski i zagraniczny. Tak się nie stanie, na koniec postaram się nie zapomnieć wyjaśnić dlaczego. Icon_smile2

Nie będzie opisów, nie będzie fajerwerków. [jeśli będzie zapotrzebowanie przesłuchania czegoś, podam linka].
Zapraszam do podglądania. Mój top będzie lekki, miły i przyjemny. Icon_wink2

Aha. Na pewno nie będzie bardzo nowoczesny, bo słucham mało nowej muzyki. Chyba bardziej zapoznaję się z tym, czego nie znałam z przeszłości.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.08.2018 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 22.08.2018 12:21 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 353 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 127 060 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości