Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 1135
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #4
RE: LPGP notowanie 1135
prz_rulez napisał(a):Zmiana na szczycie spodziewana, bo i ile można. Nie spodziewałem się jednak, że zastąpi ją kolejny utwór koreański :/

No cóż, olimpiada swoje robi Icon_smile . A w rzeczywistości to Sunmi już pukała na szczyt od kilku lat. Jej solowe dokonania są moim zdaniem lepsze od tych, jakie miała występując w Wonder Girls - w jej przypadku rozpad zespołu akurat wyszedł na plus. GASHINA już była bardzo blisko szczytu, więc spodziewałem się, że następny utwór już wejdzie wyżej. I tak się stało.

prz_rulez napisał(a):Nie będę ukrywał - jestem rozczarowany. Spodziewałem się debiutu na szczycie.

Samo podobieństwo tego utworu do CRAZY X-Cross to trochę za mało by mieć szczyt w debiucie. Nawet koreański pierwowzór wszedł na szczyt dopiero po kilku tygodniach pobytu u mnie.

prz_rulez napisał(a):A mam jeszcze takie pytanie - co sądzisz o Sławomirze?

Za duże zamieszanie wokół niego. A co do samego utworu, wiem, że to nie do uwierzenia, ale do dzisiejszego południa to go nie słyszałem. Polskich stacji radiowych nie słucham w domu w ogóle, a tych które puszczają mi znajomi w pracy - Sławomira na playlistach nie mają. Przesłuchałem go jeszcze raz na Deezerze - dam go na listę, choć furory raczej nie zrobi tak jak DESPACITO.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
19.02.2018 02:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LPGP notowanie 1135 - kolej_grzesiek - 12.02.2018, 03:01 AM
RE: LPGP notowanie 1135 - Gaspard - 12.02.2018, 10:37 AM
RE: LPGP notowanie 1135 - prz_rulez - 14.02.2018, 12:40 AM
RE: LPGP notowanie 1135 - kolej_grzesiek - 19.02.2018 02:36 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości