Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O utworach świątecznych słów kilka
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: O utworach świątecznych słów kilka
prz_rulez napisał(a):Co ten termin dla was oznacza?
Dla mnie w zasadzie nic. To muzyka jak każda inna. Jeżeli jest dobra to mogę jej słuchać także latem.
prz_rulez napisał(a):Czy lubicie taką muzykę, czy wręcz przeciwnie?
Tradycyjnych polskich kolęd nie trawię, są one dla mnie przejawem wyjątkowo złego smaku (przynajmniej w klasycznej interpretacji). Z zagranicznymi lepiej, bo na przykład Cichą noc lubię.
prz_rulez napisał(a):Czy słuchanie jej ogranicza się dla was do okresu okołoświątecznego?
Paradoxalnie tak, bo akurat te utwory pojawiają się na LP3 lub na prywatnych listach osób, które obserwuję (a utwory z nich staram się poznać) czy też trafiam na nie w innych źródłach. No ale taką Dużą rybę słuchałem co tydzień przez ponad dwa lata.
prz_rulez napisał(a):Czy słuchacie podczas świąt z rodziną nowoczesnych utworów świątecznych, czy też ograniczacie się tylko do tradycyjnych kolęd lub pastorałek?
Nigdy nie słuchałem z żadną z moich rodzin żadnych utworów świątecznych. A o śpiewaniu to już w ogóle nie ma co rozmawiać. Chociażby dlatego, że nie znam textu żadnej kolędy, a na szczęście za moich czasów na wychowaniu muzycznym nas tego nie uczyli.
prz_rulez napisał(a):Czy podoba wam się muzyka świąteczna A.D. 2017?
Znam bardzo mało, ale nowy Karp jest świetny, a Silent Night w wykonaniu Cheap Trick znakomite (może dlatego, że brzmi mało świątecznie).
09.12.2017 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: O utworach świątecznych słów kilka - kajman - 09.12.2017 08:02 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 09.12.2017, 11:09 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 16.12.2017, 06:12 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 16.12.2017, 06:16 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 20.12.2017, 05:13 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 20.12.2017, 09:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości