Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top zespołu o nazwie Lady Pank
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Top zespołu o nazwie Lady Pank
4. Wilcze stado
5. Gwiazdkowe dzieci
6. Pokręciło mi się w głowie

Pokręciło spodziewałem się wysoko, aczkolwiek nie aż tak. Bardzo lubię, ale jednak w pierwszym rzędzie faworytów bym nie wymienił. A tymczasem okazało się nrem 2 spośród utworów, które doszły na LP3 na szczyt (swoją drogą nie wiem, czy angielska wersja by sobie równie dobrze poradziła). Gwiazdkowych dzieci w przedtopowych kalkulacjach spodziewałem się na miejscu drugim, ale ze znanych mi utworów był trzeci. Bo wyżej były dwa wcześniej mi nieznane. Jeden z nich będzie na podium, drugi wylądował na miejscu czwartym i to jedna z dwóch największych pozytywnych niespodzianek tego topu. A pierwsze przesłuchanie dopuściło ten utwór tylko do dogrywki i to z najniższą oceną do niej dopuszczającą. No ale jak już weszło to od razu przywaliło mi z grubej rury i do samego końca awansowało (na wszelki wypadek nie robiłem już kolejnego przesłuchania Icon_wink2 ).
A co do tej niespodzianki na podium to napiszę, że występuje w nim jeden z najczęściej wymienianych rzeczowników w tytułach utworu zespołu.
20.02.2017 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Top zespołu o nazwie Lady Pank - kajman - 05.02.2017, 04:56 PM
RE: Top zespołu o nazwie Lady Pank - kajman - 20.02.2017 07:51 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top zespołu o nazwie Oasis kajman 16 2 365 18.02.2017 06:31 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości