Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top zespołu o nazwie Lady Pank
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 960
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Top zespołu o nazwie Lady Pank
11. Vademecum skauta
12. Tańcz, głupia tańcz
13. Mała Lady Punk
14. Zabić strach
15. W niewoli

W tej piątce z jednej strony klasyki z, a nawet sprzed pierwszej płyty, z drugiej utwory chyba zdecydowanie mniej znane, z których jeden poznałem chyba niedawno poznałem, a drugi poznałem przy okazji tego topu. I obydwa z płyt, z których jeszcze nic się nie pojawiło. Zresztą płyt, z których pojawiło się więcej niż jeden utwór w tym topie mamy tylko cztery. Trzy już znacie, czwarta wyjaśni się później (może nawet w ostatniej odsłonie czyli na podium; jeszcze sam tego nie wiem).
A co do trójki klasyków to w dwóch przypadkach miejsca są w zasadzie takie jakie były do przewidzenia czyli to co miało być za nimi jest (z być może jednym wyjątkiem) a co miało być przed nimi właśnie tam jest. Ale Skauta to jednak spodziewałem się sporo wyżej, jednak w ostatniej chwili przegrał z utworem, który też spodziewałem się zobaczyć wyżej. No ale pierwsza 11 to utwory, które określiłbym jako szeroki TWC, gdybym coś takiego wymyślił.
Tutaj jeszcze kolejności w konkursie podawać nie ma sensu, bo na razie znana jest odpowiedź na tylko jedno pytanie i wiadomo, że liderem jest Tomekk, który trafił dokładnie ile utworów liczy ten top. A najdziwniej wygląda sytuacja z pytaniem drugim, bo na razie w top 21 nie pojawił się ani otwieracz ani zamykacz (w całym topie po jednym - na miejscach 31 i 29). Ale ta sytuacja się zmieni.
16.02.2017 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Top zespołu o nazwie Lady Pank - kajman - 05.02.2017, 04:56 PM
RE: Top zespołu o nazwie Lady Pank - kajman - 16.02.2017 08:24 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top zespołu o nazwie Oasis kajman 16 2 404 18.02.2017 06:31 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości