Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezustanny Top WszechCzasòw odsłona I.4 (1989-1994)
Zagranica
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Bezustanny Top WszechCzasòw odsłona I.4 (1989-1994)
Nie, to jeszcze nie ten moment, ale podejrzewam że za kilka miesięcy nadejdzie. Myślę, że to raczej kwestia startu jakoś latem, a kto wie może już od 1 czerwca.

Także bądźcie czujni Icon_smile2 . I już możecie myśleć, nad odpowiedziami na pytania w standardowej dla BTW strzelance Icon_wink2 .
Najpierw moja odpowiedź na pytanie z waszej strony, które zapewne rzuciło się wam już w oczy: dlaczego od 1989, skoro dojechaliśmy ostatnio do końca 1990? Odpowiedź jest prosta: w międzyczasie dorzuciłem parę numerów z 1989 i 1990, także szkoda byłoby o nich tylko wspominać jako dodanych do zestawu, skoro można je dorzucić na samym początku nowego zestawienia. I te numery będą też uwzględniane we wszelkich statystykach konkursowych.

Tym razem będzie mniejsza pula, bo zaledwie 89 utworów z lat w większości 1991-1994 (do końca ten rocznik) plus troszkę tych zapomnianych poprzednio z lat 1989-1990.

A oto pytania:

1. Przedstawicieli ilu krajów będziemy mogli posłuchać? 2p za dokładne trafienie, 1p za najbliższe prawdzie jeśli nikt nie trafi
2. Ile utworów instrumentalnych będzie w tej części BTW? 2p za dokładne trafienie, 1p za najbliższe prawdzie jeśli nikt nie trafi
3. W ilu utworach główny wokal będzie należał do kobiet/kobiety? 2p za dokładne trafienie, 1p za najbliższe prawdzie jeśli nikt nie trafi
4. Ile utworów będzie duetem lub kooperacją? 2p za dokładne trafienie, 1p za najbliższe prawdzie jeśli nikt nie trafi
5. Ile będzie trwał najdłuższy numer, a ile najkrótszy? 2p za dokładne trafienie (możliwe chyba raczej tylko wtedy, jeśli ktoś poda, jaki to będzie numer. Wtedy uznam nawet jeśli pomyli się o jakieś drobne sekundy, bo wiadomo że różne czasy bywają podawane), 1p za najbliższe prawdzie jeśli nikt nie trafi. Punktacja jest ZA OBIE KATEGORIE, także w sumie do zdobycia byłoby aż 4 punkty, więc aby nie wzmacniać tego pytania w stosunku do innych ostateczna punktacja za nie będzie podzielona na 2.
6. USA vs GBR. Kto wygra i jakim % punktów? 2p za najbliższe prawdzie trafienie stosunku procentowego, 1p za po prostu trafienie kto wygra
7. Disco & rap - czy będą w tej części BTW? Jeśli tak, czego będzie więcej? 1p za poprawne zgadnięcie obecności/nieobecności obu (czyli trzeba dobrze odpowiedzieć o oba gatunki), 1p za zgadnięcie, czego jest więcej jeśli będzie jedno lub oba.
8. Wymyśl sobie jakieś pytanie i odpowiedz na nie Icon_wink2 . Pytanie nie może być wymyślone przez kogoś wcześniej, nie może także być o konkretny numer, np. "Czy pojawi się utwór Nothing else matters Metaliki". W razie wątpliwości, proszę napisać pytanie tutaj, a ja napiszę, czy je uznaje. Jeśli nie, trzeba będzie wymyślić inne (Dobrze byłoby wymyślić sobie pytanie, za które można dostać 2p - jeden za ogólne zgadnięcie, jeden za dokładne trafienie, ale to już zostawiam waszej inwencji)

Nagrodą będzie wymyślenie mi jakiegoś topu. Muzycznego lub nie.

Można się posiłkować sąsiednimi statystykami: http://forum.sebastos.pl/viewtopic.php?p=232801#p232801

edit: czy to faktycznie 89 utworów sprawdzę jak dogrzebię się do kompa. Mam plik z VIII 2015 w tej chwili przed sobą, możliwe że zaszły jeszcze jakieś zmiany (+- 2-3 numery, ale jednak).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.04.2016 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Bezustanny Top WszechCzasòw odsłona I.4 (1989-1994) - Miszon - 01.04.2016 12:20 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.3 (1982-1990) Miszon 162 42 046 15.09.2022 11:42 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.1. Miszon 91 86 482 24.07.2022 08:47 AM
Ostatni post: kajman
  Bezustanny Top WszechCzasów Miszon 49 6 570 29.12.2019 02:09 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top WszechCzasów I.5 Miszon 199 23 630 06.05.2019 08:21 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości