Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
Rincewind napisał(a):Nie będzie więc ani Macareny, ani Waka Waka, ani Gangnam Style.
Macarenę słyszałem w radiu może raz i było to w Jedynce. Gangnam Style nie leciało w RMF-ie (tylko w RMF MAXX), a i tak nie słuchałem tych stacji. A Daft leciał często niemal w każdej stacji. Od "Waka Waka" minęło jednak ponad 5 lat, chociaż też trochę się zjechało, przyznam.
Rincewind napisał(a):ludzie najlepiej bawią się przy tym co dobrze znają, bo jak mają się dobrze bawić, gdy z głośników leci coś im nieznanego
No niestety, zauważyłem już, że czasem ludzie to d... i słuchają g. Większego niż moje Icon_lol Moje przynajmniej wymagało jakiegoś wysiłku poznawczego. Aaronchupa i "Bailando" Iglesiasa - niestety nie Icon_wink
Rincewind napisał(a):Mizerne to tłumaczenie, bo już sporo takich mocno wyeksploatowanych tytułów pojawiło się w zestawieniu, a poza tym od teraz konsekwentnie będziesz musiał trzymać się zasady, żeby nie umieszczać tu utworów mocno zjechanych przez stacje radiowe. Inaczej nie będziesz wiarygodny.
Jednakże pragnę przede wszystkim przypomnieć, że to moje zestawienie i mogę w nim robić to, co zechcę Icon_smile
Rincewind napisał(a):A wracając na chwilę do Daft Punk, jeżeli nie pasuje Ci Get Lucky, to przecież mają on w repertuarze niejeden imprezowy killer.
Jeszcze wszystko się może zdarzyć... Icon_smile
01.02.2016 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta - prz_rulez - 01.02.2016 03:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości