Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NENA - MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!!
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 156
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: TEN MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!!
Żarty na bok Icon_smile2
Nie to nie Top Renaty Przemyk...

gratulacje dla prz_rulez'a

Top Neny.
Po raz pierwszy przed prezentacją nie wiem jak to się ułoży ilościowo. Są to małe niewiadome, ale jednak nie mogę tego jeszcze dziś dokładnie określić. Icon_smile2

Top wkleję na pewno do 17 lipca. Bo 18 będziemy już w drodze na Berlin Icon_smile2
Od 1 lipca chciałbym ruszyć. Nie wiem co się będzie działo w tym czasie, więc wolę mieć zapas. W najgorszym wypadku skończę wcześniej Icon_wink2

Nie ma sensu abym pytał o ulubioną płytę lub utwór. To jest wiadome lub do znalezienia w kilka minut Icon_wink2
Oczywiście zawsze istnieje szansa, że coś się w tym temacie zmieniło, ale jednak pytał nie będę.
Czas na odpowiedzi - tydzień z hakiem do 30 czerwca do północy.

Pytam zatem o to co poniżej. Uwaga! Pytania 1-5 dotyczą top30!!!

1. Ile utworów w top30 będzie pochodzić z pierwszej płyty - NENA.
2. Ile utworów w top30 będzie pochodzić z drugiej płyty - ?.
3. Ile utworów w top30 będzie pochodzić z trzeciej płyty - FEUER UND FLAMME.
4. Ile utworów w top30 będzie pochodzić z pozostałych płyt studyjnych lub z innych wydawnictw Icon_smile2
5. Na którym miejscu znalazł się najlepszy utwór z jej ostatniej płyty?
6. Ile utworów Neny jest w moim szeeeeeeeeerokim TWC 2014?
7. Który z tych albumów znalazł się u mnie na ostatnim - 16 - miejscu?


do pyt. nr 4 dodam małe wytłumaczenie.
a. Nena nagrała więcej płyt studyjnych, ale są to płyty dla dzieci i poza wyjątkowymi wyjątkami jestem po prostu … na nie za stary Icon_wink2
b. Nena nagrała 14 studyjnych albumów z nowym materiałem.
c. Trzecia płyta została nagrana również po angielsku. Kilka utworów ma zasadniczo zmienione aranżacje zapewne m.in. ze względu na różnice językowe, no i dlatego że to była płyta na rynek amerykański.
c. Podobno pierwsze cztery (plus "angielska") płyty zostały nagrane jako Nena Band.
d. No ale mnie nie obowiązują tu inne zasady, poza ... tymi ustalonymi przeze mnie. A na regale w dziale "NENA" stoi u mnie płyta - w żaden sposób nieoddzielona od reszty - grupy The Stripes. Czyli grupy do której należała Gabrysia Zuzanna Kerner i jej chłopak, zanim z trzema innymi kolesiami założyli grupę Nena. Nena Band. Icon_razz
e. Ale kto by się tym przejmował. Najważniejsze jest to co łączy te płyty czyli Ona!
f. Tak więc płyt, które zostały przeze mnie przesłuchane i poddane ocenie jest 16. (te dla dzieci też oczywiście znam i pojedyncze utwory były przeze mnie brane pod uwagę, ale jako całości - nie!)

dla ułatwienia wymienię wszystkie chronologicznie:
1980 - The Stripes
1983 - Nena
1984 - Fragezeichen
1985 - Feuer und flamme
1985 - It's all in the Game
1986 - Eisbrecher
1989 - Wunder gescheh'n
1992 - Bongo Girl
1994 - Und alles dreht sich
1997 - Jamma nich
1998 - Wenn alles richtig ist, dann stimmt was nich
2001 - Chokmah
2005 - Willst du mit mir gehn - 2CD
2006 - Cover Me - 2CD
2009 - Made in Germany
2012 - Du Bist Gut



Punktacja.
No właśnie. Gdybym punktował podobnie jak inne moje topy to mogłoby być cieniutko. A w przypadku punktacji o jakiej piszę poniżej są duże szanse na jakieś punkty Icon_wink2

Punktacja jest prosta:
jeśli ktoś trafi to:
trafiony 5p
kolejne dwa typy ( czyli dwie osoby lub jeśli będzie ex aequo to nawet więcej) dostają po 2p i 1p w kolejności od najbliższego do najdalszego.

jeśli nikt nie trafi to:
najbliższy typ 3p
kolejne dwa typy ( czyli dwie osoby lub jeśli będzie ex aequo to nawet więcej) dostają po 2p i 1p w kolejności od najbliższego do najdalszego.


Tyle. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2014 01:28 AM przez Yacy.)
23.06.2014 01:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
NENA - MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!! - Yacy - 22.06.2014, 02:31 AM
RE: TEN MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!! - AKT! - 22.06.2014, 05:40 PM
RE: TEN MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!! - Yacy - 22.06.2014, 11:01 PM
RE: TEN MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!! - Yacy - 22.06.2014, 11:10 PM
RE: TEN MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!! - Yacy - 22.06.2014, 11:56 PM
RE: TEN MÓJ NAJWAŻNIEJSZY TOP!!! - Yacy - 23.06.2014 01:26 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości