Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
ostatnio znów miałem problemy z nowymi utworami, więc postanowiłem przejrzeć i nawet Icon_razz przesłuchać Wasze najlepsze trójki.

okazało się, że w ten czy w inny sposób zetknąłem się z 99 utworami.
czyli 33 listy zaproponowały mi swoje best of the best Icon_wink2

no i co? no i średnio...

przede wszystkim prawie 30% utworów znałem - 16 było u mnie na Liście lub po prostu je lubię. kolejnych 12 niestety też wcześniej słyszałem... Icon_wink2
kolejne 21 utworów poznałem i do niektórych nawet wracałem, ale nie ma się co oszukiwać - nie pojawią się na ML.
aż 50% czyli 49 utworów nie sprawiło mi przyjemności, a w kilku, a nawet kilkunastu przypadkach niestety nie dałem rady dotrwać do końca utworu. przykro mi.
jest też 1 słownie: jeden utwór, który być może pojawi się już w najbliższym notowaniu ML.
kilka dni temu byłem tego prawie pewien, ale ostatnie 3-4 dni przyniosły mi kilka utworów, które muszą się dziś pojawić.
ostatni z nich usłyszałem wczoraj pomiędzy 22.00 a północą. i to dwukrotnie Icon_wink2


dla jasności - piszę o utworach ale bardziej precyzyjnie to oznacza pozycje, bo wiadomo, że jeden utwór może pojawić się na kilku podiach Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.09.2018 09:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. - michal91d - 31.08.2013, 09:15 PM
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. - Yacy - 10.09.2018 09:51 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości