Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 2012 Kordiana - niesingle i gatunki
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
RE: Top 2012 Kordiana - niesingle i gatunki
Dziękuję za uwagi, szczególnie nad tym, co napisał Rincewind warto się zastanowić. Tyle, że to naprawdę jest jednorazowa zabawa w moim wykonaniu, która spełnia pomocniczą rolę wobec zestawienia, które robię dla All About Music, gdzie nie ma podziału na single i niesingle, byleby wyszło to na LP albo EP w 2012). A że Was lubię, to ją upubliczniłem Icon_wink Teledysk był dla mnie zawsze dodatkowym kryterium, a w skrajnych wypadkach - obecność w playliście Roxy FM. W zeszłym roku użyłem go dwa razy (Sprawl II i Nerves), w tym już nie, ponieważ...jesienią przestałem słuchać radia Icon_razz2

Za rok już się nie będę tak męczył, zrobię tylko podsumowanie statystyczne z opcją "punktów od serca". To, co napisałem do prz to był oczywiście żart (np. widzę, że na discogs ten singiel jest jak byk, więc chciałem odwrócić chwilę Waszą uwagę Icon_wink PS. Piosenki Beat Club przerzuciłem do singli, ale wiele to nie zmieniło. A wybór piosenek z EP był całkowicie świadomy, chociaż co do City Calm Down to mam nadzieję, że kiedyś jednak stanie się ona singlem...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2013 02:34 PM przez Kordian.)
03.01.2013 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Top 2012 Kordiana - niesingle i gatunki - Kordian - 03.01.2013 02:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości