Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista nienumerowana - sierpień 2012 - cz. 1
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
RE: Lista nienumerowana - sierpień 2012 - cz. 1
Rincewind napisał(a):bo tam w ubiegłym roku powstał zespół Trails And Ways
okazało się, że mam to na playliście Icon_smile Typowo Rancewindowy indie rock. Tak, już masz swój styl, Mtn Tune - faktycznie przepyszny.
Rincewind napisał(a):Kto myśli, że Portugalia to tylko fado jest w głębokim błędzie
dzięki Tobie zdążyłem zauważyć, że jest to kraj pełen niezwykłych Artystów, w co nie za bardzo byłem w stanie wcześniej uwierzyć. Utter jest potwierdzeniem tego faktu. Dziwne, taki słoneczny, ciepły i miły kraj i tyle pokręconego indie stamtąd jest.
Rincewind napisał(a):Rosja to kolejne, chociaż z pewnych względów egzotyczne, miejsce, w którym warto "pokopać" w poszukiwaniu ciekawych artystów
faktycznie, ta kapela jest niezła, bardzo zgrabnie ozdobiła swoją piosenkę efektami, choć trochę jeszcze to nieokiełznane i niepoukładane. Może jakiś dobry producent by to wyszlifował. Potencjał spory. Póki co Putin im nie zabrania grac takiej muzyki.
Rincewind napisał(a):Kolejny fenomen na mojej liście to amerykański zespół Thee Oh Sees
to też znałem wcześniej, nie zdobyli uznania, ale nie dlatego, że złe, ale brakuje czasem rekomendacji, by zatrzymać się na dłużej przy danej piosence, która specjalnie chwytliwa nie jest. Niezłe, szalone, narkotyczne, lepszy jest Lupine Dominus. Dzięki za info o Six Organs of Admittance, trochę za monotonne dla mnie, o Grizzly i Grouplove nic nie piszę, bo to znam i lubię. Odesza - typowo Blalockowy klimat. Lubię się zanurzyć w takie brzmienia. Ale przyznasz - przebojowe to nie jest szczególnie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2012 07:52 AM przez dziobaseczek.)
14.08.2012 07:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lista nienumerowana - sierpień 2012 - cz. 1 - dziobaseczek - 14.08.2012 07:46 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista nienumerowana - sierpień 2012 - cz. 2 Rincewind 4 717 25.09.2012 07:39 AM
Ostatni post: dziobaseczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości