Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paypla - jak to działa?
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Paypla - jak to działa?
Stało się. Muszę mieć konto na ebayu i chcę za obrzydliwie duże pieniądze kupić obrzydliwie dużo płyt, o których w naszym ubogim pod względem kraju mało kto słyszał. Rzecz w tym, że płacąc za zagraniczne przedmioty potrzebuję konta na platformie paypal. Chciałbym się zapytać czy ktoś z Was korzysta z usług tego pośrednika i czy jest to:
a) bezpieczne
b) opłacalne
c) praktyczne

Chodzi mi głównie o to czy realizacja tych międzynarodowych płatności nie jest obciążona szeregiem różnego rodzaju etapów, przez które ktoś niezaznajomiony z tego typu praktyką nie będzie w stanie przejść. Właśnie jestem na etapie zakładania konta na paypalu i mam do zrealizowania jedynie opcję przelewu pieniędzy na specjalny rachunek. Czy jeśli przeleje złotówki, to bank pobierając pieniądze i transferując je do sprzedawcy automatycznie zamienia walutę na funty czy też muszę sam się zatroszczyć o tego rodzaju wymianę. I czy to kosztuję?

I generalnie jakby ktoś obeznany napisał coś o tym paypalu/ebayu byłbym wdzięczny Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2012 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Paypla - jak to działa? - saferłel - 30.01.2012 05:53 PM
RE: Paypla - jak to działa? - saferłel - 30.01.2012, 09:52 PM
RE: Paypla - jak to działa? - saferłel - 30.01.2012, 10:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości