Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tune of the Year 2011
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #3
RE: Tune of the Year 2011
W sumie przestudiowałem chyba tylko jedno czy dwa Twoje notowania - wszak jestem tu od niedawna, a i Ty trochę zluzowałeś po koniec roku - jednak wiem, że można u Ciebie znaleźć sporo naprawdę ciekawych brzmień.
Dokładną analizę posumowania 2011 sobie daruję, żywię jednak głęboką nadzieję, że w 2012 będziesz się regularnie udzielał i postował swoje zestawienia. No i liczę, że znowu uda ci się zarazić mnie czymś tak skutecznie, jak zrobiłeś to z Never Scuby Icon_smile

Cytat:9. Gil-Scott Heron and Jamie XX - NY Is Killing Me
Niestety, jednego z tych artystów przyszło mi poznać na parę miesięcy przed jego śmiercią. Nawet w sumie nie wiem, czy Gil-Scott Heron udzielił się na albumie I'm New Here (z którego wzięty jest ten utwór), czy został on tylko zsamplowany przez Jamiego XX. W każdym razie konia z rzędem temu, kto określi gatunek tego utworku.
Jako gatunek obstawiłbym chyba Elektronikę, zaś utwór brzmi jak jeden wielki eksperyment muzyczny i jest to w mojej ocenie swoista "ściepa" kilku stylów muzyki elektronicznej.
Sam doszukałem się tu typowej Elektroniki, Techno, Trance'u, a nawet House'u. Żeby było ciekawiej, jest też sporo naleciałości Happy Hardocore'u, co już zupełnie przewraca wszystko do góry nogami. Jak dla mnie za dużo mieszania, a całość w sumie trochę jakby bez składu i ładu Icon_wink

Sapientia Uti
04.01.2012 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Tune of the Year 2011 - Abok - 03.01.2012, 06:55 PM
RE: Tune of the Year 2011 - meni - 03.01.2012, 11:14 PM
RE: Tune of the Year 2011 - Tom_Bonsz - 04.01.2012 10:29 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tune of the Year 2008 Abok 2 2 733 02.01.2009 09:28 PM
Ostatni post: Listoholik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości