Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
574 MOJA LISTA
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 122
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: 574 MOJA LISTA
ależ dawno mnie u Ciebie nie było...
nie wiem jak Ty, ale ja zupełnie nie mogę z tą nową wersją forum dojść do ładu...
fakt, że miałem remont mieszkania, fakt, że miałem drugą bardzo ważną i czasożerną rzecz w drugim półroczu'2011, ale to nie wszystkie powody, które sprawiły, że tak mnie ostatnio mało na mycharts... No nie mogę ogarnąć tego wszystkiego bez możliwości hurtowego oznaczania ignorowania wątków... A wchodzić co chwilę w każdy jeden, żeby go zaznaczyć to jest porażka jakaś. Po prostu mi się nie chce. I wiem, że cierpi na tym moje obycie muzyczne, ale trudno, nie mam czasu na takie pierdoły.

ostatnio byłem tu u Ciebie 3 tygodnie temu, ale nie dałem znać. zdziwiło mnie, że jeszcze nie było Karpia Icon_wink2.
teraz niby już wszystko w normie, ale z drugiej strony wynik strasznie słaby. i pewnie zaraz go nie będzie już...
ja tej Madonny jeszcze w ogóle nie znam...
Jane's myślałem, że dłużej pobędzie w pierwszej dziesiątce.
"Awangarda" już wyleciała... Kurczę, dziwne dla mnie są tak słabe wyniki - u Ciebie, na LP3, na innych listach. mi się bardzo ta piosenka podoba Icon_smile2.
Pedro jeszcze się trzyma Icon_smile2.
02.01.2012 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
574 MOJA LISTA - Yacy - 28.12.2011, 12:41 AM
RE: 574 MOJA LISTA - Yacy - 29.12.2011, 12:39 AM
RE: 574 MOJA LISTA - ku3a - 02.01.2012 05:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości