Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 637 (13.01.2007.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
mrsap napisał(a):"Afterlife" debiutuje Icon_biggrin3 To świetna wiadomość. Cieszę się, że wybrałeś ten singiel, bo podoba mi się on na równi z "A Little Piece Of Heaven".
Stwierdziłem że w tym momencie ma większe szanse na sukces. Ale być może "ALPoH" jeszcze się później również pojawi Icon_wink2
mrsap napisał(a):W przyszłym tygodniu sprawdzę Pure Reason Revolution. Słyszałem same dobre słowa o tym zespole.
Jak najbardziej polecam cały album "The Dark Third". Ja oczywiście wybrałem sobie jeden z dłuższych i bardziej pokręconych numerów, więc nie wiem czy akurat ten Ci się spodoba, ale może jakiś inny?
mrsap napisał(a):Nowej Mars Volty jeszcze nie znam. Czy wyszła już płyta? Jeśli tak, to poszukam jej w internecie.
Oficjalnie ma wyjść za tydzień ale w Sieci oczywiście już jest Icon_wink2 A singlowy kawałek widziałem u saferłelowego chomika Icon_wink2
mrsap napisał(a):Ashes Divide właśnie ściągam z multiply. Nie zrobiłem tego wcześniej, bo nie chciało mi się bawić z tym Windows Media Playerem. Już w ARS zapowiadał się interesująco.
I udało się? Bo mi na przykład nie: Sebastian coś namieszał na Multiply... Więc na wszelki wypadek podam taki link: http://www.sendspace.pl/file/M2y270Xp/ (EDIT: Już nie działa Icon_confused )
mrsap napisał(a):EDIT: Nie napisałem o QOTSA. Wreszcie chwyciła mnie Twoja propozycja. Dziś ponownie przesłucham "Era Vulgaris" i wybiorę kolejny utwór z tej płyty. Poprzedni singiel skończył marnie.
A jednak Icon_razz A u mnie też marnie mu poszło...

Aro napisał(a):0 20 COHEED AND CAMBRIA No World For Tommorow - ten utwór ostatnio mnie chwycił i kto wie czy nie pojawi się juz u mnie w sobotę Icon_smile2 Poza tym słuchałem całej płyty i znalazłem dwa równie dobre utwory "Mother Superior" i "Gravemakers And Gunslingers".
A z nowości wybiorę oczywiście AVENGED SEVENFOLD - Afterlife Icon_smile2
Miło to słyszeć Icon_smile2 Skoro podobają ci się C&C i A7X, to powinno Cię zainteresować nowe notowanie nad którym się męczę strasznie a które mam nadzieję zamieszczę dziś wieczorkiem... Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
22.01.2008 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 637 (13.01.2007.) - p.u.r.h. - 16.01.2008, 07:38 PM
[] - ku3a - 16.01.2008, 08:48 PM
[] - p.u.r.h. - 17.01.2008, 12:21 AM
[] - mrsap - 20.01.2008, 02:53 PM
[] - Aro - 22.01.2008, 01:29 PM
[] - p.u.r.h. - 22.01.2008 05:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości