Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3201
RE: Przy muzyce o sporcie
No ja mógłbym chyba codziennie (przynajmniej NBA i reprezentacje). Co prawda oglądam rzadko, nie znam prawie w ogóle zawodników, ale to nie ma znaczenia - to jest po prostu najbardziej widowiskowy ze sportów zespołowych.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.09.2022 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3202
RE: Przy muzyce o sporcie
Faktycznie, coś w tym jest. Icon_lol
Miszon napisał(a):I love this game! - znowu cytat
O to to, ja wiedziałem że tak będzie, Icon_twisted choć w trzeciej kwarcie gdy nas doganiali, przełączyłem tv na LM, ale wróciłem na czwartą kwartę i pomyślałem sobie: ech, jak spadać to z naprawdę wysokiego konia! Niech się dzieje co się dziać musi...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
15.09.2022 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3203
RE: Przy muzyce o sporcie
Jakby coś:
dziś też jest mecz Icon_wink2 .

Ale nie jest tak dobrze jak ostatnio.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.09.2022 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3204
RE: Przy muzyce o sporcie
No i już po meczu, tym razem nie było tak, rzekłbym raczej że aż nadto była widoczna różnica klas. Francuzi byli od nas lepsi w każdym elemencie gry. A w koszykówce w odróżnieniu od piłki nożnej nie da się schować za podwójną gardą, jeżeli nie trafiasz, a rywal wręcz przeciwnie, to wynik od razu widoczny jest na tablicy wyników. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
16.09.2022 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #3205
RE: Przy muzyce o sporcie
W niedzielę walka o brąz z Niemcami, ale boję się, że to, co pokazal nasi bohaterzyi ze Słowenią to może być kres ich możliwości.

A tymczasem w Serie A Icon_smile
https://www.sport.pl/pilka/7,65083,28922...SMT_Link_3

WOLNE MEDIA!!!
17.09.2022 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #3206
RE: Przy muzyce o sporcie
A jednak walczymy! Icon_smile
Remis w czwartej kwarcie - oglądacie? Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
18.09.2022 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #3207
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja nie. Ograniczam się do snookera i czasem tenisa. Ale kibicuję, chociaż nie tak mocno jak Francuzom w finale.
18.09.2022 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #3208
RE: Przy muzyce o sporcie
Ty dalej swoje. A ja kibicowałem naszym bardzo mocno, a w finale wiadomo, że na odwrót. Niestety naszym się nie udało, ale i tak wielkie brawa za to, czego dokonali!

WOLNE MEDIA!!!
18.09.2022 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3209
RE: Przy muzyce o sporcie
Ach, szkoda tych 0/10 za 3 w pierwszej połowie i ogólnie słabej skutecznosci osobistych. Niemcy nie byli aż tak mocni, jak się zdawało. Niestety, wyłączyli z gry obu naszych liderów i co prawda inni dobrze bronili i nieźle trafiali, to jednak chyba właśnie wyniki Ponitki i Slaughtera (a raczej ich brak) zadecydowały o wyniku.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.09.2022 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3210
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):ale i tak wielkie brawa za to, czego dokonali!
Dokładnie, nikt na to czwarte miejsce raczej nie liczył. Chociaż dwie porażki na koniec lekką bolą.
kajman napisał(a):Ale kibicuję, chociaż nie tak mocno jak Francuzom w finale
To podobnie jak ja i znowu się nie udało. Icon_twisted
Miszon napisał(a):wyniki Ponitki i Slaughtera (a raczej ich brak) zadecydowały o wyniku
Najpewniej tym sposobem dziś Niemcom się udało.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
18.09.2022 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3211
RE: Przy muzyce o sporcie
Trwają MŚ w kolarstwie szosowym. Ze strony męskiej dla nas wszystko co się miało wydarzyć, już się wydarzyło: Maciej Bodnar zaliczył 15 występ w jeździe indywidualnej na czas, co jest rekordem wszech czasów (konkurencja rozgrywana od 1994). Zajął tym razem 18 miejsce (najlepszy wynik to 4. w 2016 - 6 sekund od medalu). Mistrzostwa są rozgrywane w Australii, co sprawiło że wiele ekip przysłało okrojone składy, to samo jest z nami. Trasa idealna dla kolarzy klasycznych, czyli Michała Kwiatkowskiego. Niestety, ten zrezygnował ze startu, ponieważ nie ma formy. Przez to wysyłamy tylko 3 seniorów (mając do dyspozycji 6 miejsc). Zaoszczędzone pieniądze poszły na wyjazd większej liczby młodzików i juniorów (i słusznie). W tym roku zdecydowanie zerkamy w stronę wyścigu pań, gdzie wysyłamy pełną ekipę do pomocy Katarzynie Niewiadomej (w tym roku bez zwycięstwa, ale forma jest i o medal powalczy. Przypominam: rok temu brąz).
Wracając do Kwiatkowskiego, ten niedawno napisał że to najgorszy sezon w karierze i trzeba mu przyznać rację: covid, kontuzja, grypa, znowu kontuzja, nie pojechał w żadnym Wielkim Tourze, opuszcza MŚ... Pocieszeniem pozostaje zwycięstwo w Amstel Gold Race oraz przedłużenie kontraktu z Ineos, ale ogólnie sezon do zapomnienia.
Jak na razie sensacją MŚ są 2 złote medale Norwegów w jeździe indywidualnej seniorów i orlików. Oraz występ reprezentanta... Watykanu Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2022 08:47 AM przez Miszon.)
20.09.2022 08:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #3212
RE: Przy muzyce o sporcie
Muszę Wam przyznać, drodzy fani piłki nożnej, że w tej Indonezji to przeszliście samych siebie.

Radio Epsilon
02.10.2022 11:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 005
Dołączył: Dec 2014
Post: #3213
RE: Przy muzyce o sporcie
a co zrobiliśmy? coś mi mignęło na necie, ale żebym się zainteresował...
02.10.2022 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #3214
RE: Przy muzyce o sporcie
182 ofiary??!! Masakra to mało powiedziane. Nawet nie chcę wchodzić dalej...
Icon_sad Icon_sad Icon_sad

WOLNE MEDIA!!!
02.10.2022 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #3215
RE: Przy muzyce o sporcie
Najbardziej mnie bawi to:

Wiele wskazuje na to, że organizatorzy meczu zignorowali zalecenie, aby spotkanie odbyło się po południu zamiast wieczorem.

Co to w ogóle jest za zdanie to przechodzi moje pojęcie. Skoro przed meczem można było wywnioskować, że dojdzie do burd, to może należało tego meczu w ogóle nie rozgrywać? Znajomy z naszego podwórka widok setek policjantów, cała siła skupiona na jednym miejscu, na jedynym wydarzeniu. A jak na tym samym obiekcie odbywa się koncert satanistycznej muzyki, to policji jest dwadzieścia razy mniej, bo z jakiegoś powodu fani satanistycznej muzyki nie oklepują się pięściami, nie kradną i nie niszczą mienia ¯\_(ツ)_/¯

Potem oczywiście dochodzi hajs:
Sprzedanych miało zostać 38 tys. biletów, tymczasem wydrukowano ich o kilka tysięcy więcej.

Tu już powtórka z historii, bo w Anglii też raz doszło do tragedii i to bez udziału kiboli, po prostu organizator wpuścił na stadion zbyt dużo osób i się podusiły. Nie ukrywam, że w pokojowych warunkach też takie coś może mieć miejsce.

No ale w Indonezji wszystko było spoko, dopóki nie postanowiono sprowokować policji. Bydło wpadło na bydło, a niewinni ludzie chcieli się z tego bydła wydostać. Lista powodów, dla których doszło do tej tragedii jest oczywiście długa, ale nadal uważam, że w pierwszej kolejności należałoby się z tym bydłem nie zadawać i trzymać się od niego z daleka.

W jeden wieczór w Indonezji za zespół piłkarski zginęło więcej osób, niż w Iranie zginęło za wolność w przeciągu dwóch tygodni.

Radio Epsilon
02.10.2022 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3216
RE: Przy muzyce o sporcie
Dla minimalnego poprawienia nastroju związanego z nożną: nietypowa sytuacja w polskiej lidze - Jagiellonia najpierw nieuczciwie zdobyła gola, ale potem w geście skruchy tego gola oddała:
https://twitter.com/i/status/1576571377880268800

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.10.2022 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #3217
RE: Przy muzyce o sporcie
Fair play zawsze miło widziane.
Natomiast jeszcze co do tego zdania
EVENo napisał(a):Muszę Wam przyznać, drodzy fani piłki nożnej, że w tej Indonezji to przeszliście samych siebie.
Ja wiem, że to hiperbola czy inna przerzutnia, ale jednak można być fanem i być najdalej jak tylko można od klimatu stadionowych burd... (aczkolwiek na mecz Stali planuję się w końu wybrać, na szczęście derby już właśnie były).

WOLNE MEDIA!!!
02.10.2022 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 005
Dołączył: Dec 2014
Post: #3218
RE: Przy muzyce o sporcie
No Jaga dużo tym zyskała, powinni takie coś pokazywać na całym świecie, w tym i w Belgii, gdzie obecnie chyba mieszka Thierry Henry.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2022 09:55 PM przez thestranglers.)
02.10.2022 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3219
RE: Przy muzyce o sporcie
A piszesz o najbardziej honorowym golu w historii piłkarskiej Ekstraklasy i nie tylko. Icon_cool
Po prostu najpierw nie trzeba było głupio wykorzystywać za darmo oddanej piłki.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
02.10.2022 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #3220
RE: Przy muzyce o sporcie
Wydaje mi się, że leżał na murawie i nie widział tego, w jaki sposób piłka opuściła boisko. Przynajmniej w to chcę wierzyć.
Inna rzecz, że jego dwaj koledzy też zgłupieli włączając się w tę akcję.
Najważniejsze że wszystko zakończyło się tak, jak powinno.
02.10.2022 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości