Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2821
RE: Przy muzyce o sporcie
Swoją drogą, Stoch chyba więcej niż 4 razy był na podium generalki PŚ, a na pewno 2 razy wygrał.

Szkoda, że od paru lat posypały się nam biathlonistki. Najlepsza z nich, Monika Hojnisz, jest dopiero 46 w generalce.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2022 02:27 PM przez Miszon.)
11.01.2022 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2822
RE: Przy muzyce o sporcie
No tak, był sześć razy na podium i dwa razy wygrał.

WOLNE MEDIA!!!
11.01.2022 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2823
RE: Przy muzyce o sporcie
Tymczasem w Pucharze Narodów Afryki takie sytuacje (od 1:40) Icon_smile
https://twitter.com/i/status/1481080502232694786

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2022 10:04 AM przez neo01.)
12.01.2022 10:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2824
RE: Przy muzyce o sporcie
Sportowcy, którzy startowali zarówno w letnich, jak i zimowych Igrzyskach Olimpijskich to żadna nowość. Znakomitą większość takich przypadków stanowią atleci, którzy latem biegają na bieżni, a zimą rozpędzają bobsleje. Poznajmy jednak Alexandrę Burghardt, która dzięki pandemii koronowirusa stoi przed szansą dokonania czegoś, czego chyba nikt inny już nigdy nie powtórzy - startowania na dwóch Olimpiadach w przeciągu kilku miesięcy Icon_lol W Tokyo zajęła 11. miejsce w sprincie na 100 metrów, w Pekinie ma szansę uzyskać lepszy wynik, bo boba, którego będzie popychać prowadzić będzie jedna z najlepszych zawodniczek na świecie - Mariama Jamanka. Życzymy powodzenia Icon_wink

Radio Epsilon
12.01.2022 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 262
Dołączył: Jun 2007
Post: #2825
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):czego chyba nikt inny już nigdy nie powtórzy - startowania na dwóch Olimpiadach w przeciągu kilku miesięcy
Powtórzy może nie, ale takie przypadki bywały, a nawet:
Christa Luding-Rothenburger 1988 złoto i srebro w łyżwiarstwie szybkim oraz srebro w kolarstwie torowym.
12.01.2022 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2826
RE: Przy muzyce o sporcie
Ah, no tak, zapomniałem, że to kiedyś nie było rozdzielone Icon_redface

Radio Epsilon
12.01.2022 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 262
Dołączył: Jun 2007
Post: #2827
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak też sądziłem. Ale brałem pod uwagę, że pomijasz przeszłość.
12.01.2022 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2828
RE: Przy muzyce o sporcie
Ciekawym przypadkiem jest też ten Katarczyk, który ma złoty medal IO (w strzelectwie) a także zwycięstwo w Rajdzie Dakar. To dopiero połączenie!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.01.2022 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2829
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):Tak też sądziłem. Ale brałem pod uwagę, że pomijasz przeszłość.
Pomijałem nieświadomie, bo znam historię sportu, tylko w napływie emocji ją pominąłem. Po prostu za mojego życia nie zdarzyła się jeszcze taka sytuacja i teraz jest mi wręcz głupio, że zapomniałem o podstawowych faktach, które poznałem przecież jeszcze dzieckiem będąc Icon_redface

Miszon napisał(a):Ciekawym przypadkiem jest też ten Katarczyk, który ma złoty medal IO (w strzelectwie) a także zwycięstwo w Rajdzie Dakar. To dopiero połączenie!
W drugą stronę jest Alessandro Zanardi (znany Amerykańskiej publiczności jako Alex Zanardi, bo najwyraźniej imię Alessandro było dla nich za mało przyswajalne). Włoch ścigał się we wczesnych latach 90. w Formule 1, potem zdobył czempionat IndyCar, aż w końcu w 2001 roku ledwo uszedł z życiem w wypadku na torze Lausitz, gdzie stracił obie nogi. Jego determinacja doprowadziła go jednak do czterech złotych medali paraolimpijskich na rowerze w 2012 i i 2016.

Radio Epsilon
13.01.2022 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2830
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):Jego determinacja doprowadziła go jednak do czterech złotych medali paraolimpijskich na rowerze w 2012 i i 2016
Icon_eek
Wiedziałem, że miał wypadek i że potem postanowił ścigać się w inny sposób, ale nie wiedziałem, że z tak znakomitym skutkiem!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.01.2022 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2831
RE: Przy muzyce o sporcie
Dawno nie widziałem 3-godzinnego meczu kobiecego tenisa. A w wykonaniu Igi to już w ogóle. Oby nie odbiło się to w następnym spotkaniu, choć pomimo sporego upału nie było widać po niej dużego zmęczenia, a nawet odważę się powiedzieć, że grała ciut lepiej, niż w pierwszym secie. Wygrać pomogła jednak Kanepi, która tego długiego dystansu nie przebrnęła i w trzecim secie popełniała mnóstwo błędów. Nie był to tenis najwyższych lotów, ale mecz jeden z najbardziej emocjonujących. Czekamy na półfinał Icon_biggrin

Radio Epsilon
26.01.2022 11:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2832
RE: Przy muzyce o sporcie
Kanepi grała już drugi długi mecz z rzędu, może po prostu już padła fizycznie w tym ostatnim secie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.01.2022 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2833
RE: Przy muzyce o sporcie
Co wy w nocy nie macie spania? Chytry

WOLNE MEDIA!!!
26.01.2022 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2834
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja doczekałem do początku meczu i tak sobie leżę bijąc się z myślami, co ja będę zarywał noc może nawet prawie do szóstej, gdy Iga grała ze 115 rakietą świata. Icon_twisted Nawet zwycięstwo z taką zawodniczką wielkiej chluby nie przynosi. Icon_wink
Obejrzałem do stanu 1:1 w gemach w pierwszym secie i poszedłem spać. Zanim zdążyłem zasnąć, sprawdziłem na telefonie wynik i było 4:3 dla Kanepi i ona podawała, o to myślę sobie pierwszy set w plecy, ale może Świątek wygra podobnie jak rundę wcześniej z Soraną? I z tym konceptem zasnąłem...
A rano budząc się od razu sprawdziłem wynik, a że oczy miałem jeszcze zaklejone, a grafika była jakoś dziwnie podana, tak że w pierwszej chwili nie połapałem się w nim. Ale zaraz dostrzegłem że Iga wygrała, tylko nie byłem pewien (bo tak dziwnie było napisane na stronie TVN24) czy tiebreak był w drugim czy trzecim secie... Ot, taka historyjka z życia kibica. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
26.01.2022 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2835
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Co wy w nocy nie macie spania?
A słyszał Pan kiedyś o VOD? Icon_lol

Radio Epsilon
26.01.2022 01:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2836
RE: Przy muzyce o sporcie
(26.01.2022 01:05 PM)neo01 napisał(a):  Co wy w nocy nie macie spania? Chytry
raz na kwartał można noc zarwać Icon_razz
jeszcze z takim zakończeniem!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.01.2022 01:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2837
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Co wy w nocy nie macie spania?
Ja oglądałem mecz Kanapi z Sabalenką jakoś koło południa jak nie później. Wydawało mi się, że to na żywo jest, w sumie nie pamiętam. Meczu Świątek nie widziałem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
26.01.2022 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2838
RE: Przy muzyce o sporcie
Yacy napisał(a):raz na kwartał można noc zarwać
Mimo wszystko podziwiam kondycję, bo rozumiem, że nie odpoczywasz teraz Chytry
No i oczywiście graty dla Igi, coś czuję, że będzie ten finał (ale ciiii) Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
26.01.2022 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2839
RE: Przy muzyce o sporcie
(26.01.2022 02:16 PM)neo01 napisał(a):  Mimo wszystko podziwiam kondycję, bo rozumiem, że nie odpoczywasz teraz Chytry
no nie Icon_wink2 ale kryzys szybko minął Icon_wink2
(26.01.2022 02:16 PM)neo01 napisał(a):  No i oczywiście graty dla Igi, coś czuję, że będzie ten finał (ale ciiii) Icon_smile
dzisiaj tez miał być spacerek.
te niżej notowane dziewczyny z jakiegoś powodu są tu gdzie są
pewnie częściowo to wina słabości tych rozstawionych, ale im też nie można odbierać zasług.
poza tym dyspozycja dnia na tym poziomie bywa decydująca.

ale żeby nie było - wierzę, że w sobotę zagra z Australijką.
tylko w przypadku wyniku finału trudno być optymistą.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.01.2022 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 262
Dołączył: Jun 2007
Post: #2840
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):A słyszał Pan kiedyś o VOD?
Oglądać sport z odtworzenia? No nie, kompletnie nie dla mnie. A ten VOD to nie miem czy mam i nie wiem czy potrafiłbym obsługiwać.
Yacy napisał(a):ale żeby nie było - wierzę, że w sobotę zagra z Australijką
Czyli wierzysz, że i ona wygra i Barty. To drugie to prawie pewniak, ale zawsze jest to tylko prawie.
26.01.2022 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości