Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - Magnificent
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #21
 
prz_rulez napisał(a):Widzę, że anty-koalicja się tworzy...
'musisz być w opozycji z założenia', parafrazując Miszcza.
wyluzuj. Icon_wink2
23.03.2009 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
''I want to tear down the wall that hold me inside'' Icon_wink2 - nie o coverowanie akurat mi chodzi, tylko o różnice między brzmieniem.

Może i ten pomysł z kalifem Tennantem nie byłby taki zły? Znając ich zrobiliby śmieszny teledysk mając odpowiednie atrybuty i będąc w odpowiednim miejscu...Chociaż zdecydowanie bardziej wolałbym muzyczne objawy arabskiego klimatu. Napiszę w tej sprawie do fanklubu, zawsze warto spróbować jakoś wpłynąć Icon_wink

prz - o co chodzi ci z tą ANTY koalicją?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.03.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #23
 
saferłel napisał(a):''I want to tear down the wall that hold me inside''
tak, cieszę się, że znasz tekst. Icon_wink2 [walls! Icon_razz]
saferłel napisał(a):nie o coverowanie akurat mi chodzi, tylko o różnice między brzmieniem.
wiem przecież. dżiz...
saferłel napisał(a):Może i ten pomysł z kalifem Tennantem nie byłby taki zły?
oczywiście, że by nie był. [w końcu to mój pomysł, hę hę]
saferłel napisał(a):Napiszę w tej sprawie do fanklubu, zawsze warto spróbować jakoś wpłynąć Icon_wink
napiszcie petycję do zespołu. Icon_wink2 może Was wysłuchają. Icon_wink2 [tzn... Was... póko co, to tylko Ciebie. Icon_razz]
saferłel napisał(a):prz - o co chodzi ci z tą ANTY koalicją?
bo my jesteśmy odrażająco brudni i źliiiii, bo nabijamy posty w wącie jutowym, a w prz'owym nie!
23.03.2009 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Oh, pisałem z pamięci, wiec jedno ''s'' mogło mi uciec.

A ja tam lubię z tobą wszystko wyjaśnić do ostatniego słowa, wiec się nie gniewaj Icon_smile

Zapraszam więc Piotrka do posłuchania Magnificent i włączenia się do dyskusji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.03.2009 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Zapraszam więc Piotrka do posłuchania Magnificent i włączenia się do dyskusji.
hahaha
No, ale oczywiście posłucham.
23.03.2009 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
O proszę. Wyszło szydło z worka. Narzekałeś, narzekałeś, a jednak nie znałeś tej piosenki - ładnie to tak Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 12:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Oh, pisałem z pamięci, wiec jedno ''s'' mogło mi uciec.
ja tam w Twoim przypadku nigdy nie wiem czy to lyterówka czy 'normalny błąd'. Icon_razz Icon_wink2
saferłel napisał(a):A ja tam lubię z tobą wszystko wyjaśnić do ostatniego słowa, wiec się nie gniewaj Icon_smile
1. nie gniewam się Icon_wink2
2. dad, pisz zaimki osobowe wielką literą, bo się w końcu pogniewam Icon_wink2 :*
saferłel napisał(a):Zapraszam więc Piotrka do posłuchania Magnificent i włączenia się do dyskusji.
mądrze. ale prz chodzi o to, że U2 jest zue, bo zbyt popularne na forum [i nie tylko], a ci, których prz promuje są krejzi indi niezal alter a nikt na nich nie zwraca uwagi. na pewno się nie przyłączy do tematycznej gadki w wącie o U2. Icon_wink2
24.03.2009 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
A czym się charakteryzuje ''mój przypadek'', że tak sądzisz Icon_smile?

Z tego co się orientuje to w internecie nie ma narzuconego obowiązku pisania tych form dużą literą...a może źle pamiętam? Musiałbym sprawdzić....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 12:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):A czym się charakteryzuje ''mój przypadek'', że tak sądzisz Icon_smile?
Icon_wink2 Twój przypadek się w ogóle charakteryzuje wieloma... yyy... udziwnieniami. Icon_mrgreen ale i tak jezdeś fajny :* Icon_lol
saferłel napisał(a):Z tego co się orientuje to w internecie nie ma narzuconego obowiązku pisania tych form dużą literą...a może źle pamiętam? Musiałbym sprawdzić....
Internet, nie Internet, forma grzecznościowa formą grzecznościową pozostaje. Icon_wink2
[żeby Cię córka musiała uczyć... ehh... Icon_wink2]
24.03.2009 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
To dobrze chociaż to słyszeć...jaki jezdem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #31
 
saferłel napisał(a):To dobrze chociaż to słyszeć...jaki jezdem Icon_wink
słyszysz moje posty? Icon_eek2 pozamiatałeś maksymalnie.

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
24.03.2009 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Dobra, wiem, że nie muszę tego komentować i wyjaśniać Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
"Magnificent" ma o wiele większy potencjał od poprzedniego singla. Klimat utworu porównywalny jest z najlepszymi singlami U2.
"Get On Your Boots" w jakiś czas temu gwałtownie przekroczyło mój próg przyzwoitości, ale z czasem nieco straciło impet i teraz logarytmicznie zbliża się do tego progu. Oznacza to, że najprawdopodobniej nie zadebiutuje już nigdy na mojej liście, co w przypadku "Magnificient" jest tylko kwestią czasu.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
24.03.2009 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
Cytat:Dobra, wiem, że nie muszę tego komentować i wyjaśniać
masz rację, lepiej nie komentuj, bo się jeszcze bardziej pogrążysz. Icon_lol



a, y, ekhm.
może to i dobrze jeśli dadzą na singla Winter. pod warunkiem, że troszkę go dopracują [czyt. zadziałają odwrotnie proporcjonalnie do zmainy Magni].

Icon_wink2
24.03.2009 12:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #35
 
mrsap napisał(a):"Magnificent" ma o wiele większy potencjał od poprzedniego singla.
gdyż jest bezpieczniejszy. Boost to jazda zaawansowana. nieprzyswajalna dla wszystkich, bo jest za bardzo nietypowa. ale ja sobie z pełną odpowiedzialnością pozwalam na jazdę zaawansowaną, toteż Booty od początku uwielbiam i to uwielbienie postępuje.
strzeżcie się trzeźwej oceny albumu. będzie hardkor.
mrsap napisał(a):"Get On Your Boots" w jakiś czas temu gwałtownie przekroczyło mój próg przyzwoitości
zue, niegrzeczne, niecne U2. aj lajk.
24.03.2009 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
uzi napisał(a):Boost to jazda zaawansowana. nieprzyswajalna dla wszystkich, bo jest za bardzo nietypowa.
Sugerujesz, że jestem ograniczony umysłowo i nie potrafię tego docenić? Owszem, zgadzam się z tym Icon_wink2 Zawsze wolę słuchać tego, co przyjemne. Ciekaw jestem czemu w takim razie radiowcy z RMF FM i Radia Zet nie poznali się na mnie Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
24.03.2009 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #37
 
mrsap napisał(a):Sugerujesz, że jestem ograniczony umysłowo i nie potrafię tego docenić?
no ej. nic takiego nie powiedziałam i nie twierdzę. no ja Cię proszę.
sugeruję, że wszyscy się przywyczaili do "typowego U2" [a raczej "średniej wszystkich dokonań U2", bo typowego U2 nie ma] i teraz jak nagrali coś kosmicznie dziwacznego, to to już jest uznawane za złe, bo to przecież poniżej poziomu ich możliwości. nie! zrobili coś innego, zupełnie innego, czego się nie spodziewaliśmy i nas tym nieźle zagięli, ale czy to źle? nie poszli przetartą drogą, tylko zupełnie zboczyli [tak, teraz są zboczeni.], rispekt.
jestem bardzo ciekawa, jak by wyglądała opinia nt. GOYB, gdyby tego nie nagrało U2.
mrsap napisał(a):Zawsze wolę słuchać tego, co przyjemne.
w sensie "prosto-przyjemne", tak? no cóż. ja jednak wolę skomplikowane, zawiłe treści muzyczne, których wymyslenia nie są w stanie wyjaśnić najmądrzejsi psychiatrzy. Icon_razz Icon_mrgreen ale te proste też czasem lubię. Icon_wink2 [jeśli to jest "prostota, ale jak niezwykła!" Icon_wink2]
24.03.2009 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
uzi napisał(a):no ej. nic takiego nie powiedziałam i nie twierdzę. no ja Cię proszę.
trochę ironiii nie zaszkodzi Icon_wink2
uzi napisał(a):ja jednak wolę skomplikowane, zawiłe treści muzyczne, których wymyslenia nie są w stanie wyjaśnić najmądrzejsi psychiatrzy.
Bynajmniej nie chodziło mi o proste treści muzyczne, albo raczej nie tylko o proste. Chodzi po prostu o to, żeby słuchanie muzyki sprawiało przyjemność. A męczenie 30 razy jednego utworu, żeby wydobyć z niego całą jego niesamowitość i ponadprzeciętność, trochę mija się z celem. Chyba, że w radiu np. na LP3. Bez radia w życiu bym się nie przekonał np. do takiego GOYB, czy choćby "The Wolf is Loose" Mastodona [który przychodzi mi na myśl, bo przed chwilą pisałem o nim w zupełnie innym miejscu na forum].

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
24.03.2009 01:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #39
 
mrsap napisał(a):trochę ironiii nie zaszkodzi
ironia ironią, cosik o niej wiem, ale nie chcę żeby wyszło, że kogoś obrażam czy coś. Icon_wink2
mrsap napisał(a):A męczenie 30 razy jednego utworu, żeby wydobyć z niego całą jego niesamowitość i ponadprzeciętność, trochę mija się z celem.
jeśli nie podoba mi się utwór, to go tyle nie słucham, a jeśli się podoba, to może dojść do tylu przy stopniowym bardziej-podobaniu-się i wtedy właśnie mogę dojść do geniuszu tegoż. nie słucham wielokrotnie jednej piosenki z podejściem: "no, jeszcze trochę tego posłucham i w końcu na pewno dostrzegę ten geniusz i miazgę." to by rzeczywiście nie miało sensu, takie słuchanie z przymusu. "podobno to genialne, więc będę słuchać ile wlezie dopóki się nie zgodzę z tymi, którzy mówią, że to genialne".
24.03.2009 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
uzi napisał(a):teraz jak nagrali coś kosmicznie dziwacznego, to to już jest uznawane za złe, bo to przecież poniżej poziomu ich możliwości.
ja uznaję za złe nie dlatego, że jest kosmicznie dziwaczne, bo wcale nie uważam, żeby takie było - nagrywali już dziwniejsze rzeczy, ale dlatego, że jest po prostu dla mnie kosmicznie słabe.
24.03.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oh Wonder - Magnificent Szymek79 1 385 03.04.2022 11:12 AM
Ostatni post: Szymek79
  Elbow - Magnificent (She Says) Szymek79 2 877 20.12.2016 07:42 PM
Ostatni post: Szymek79
  Travis - Magnificent Time Szymek79 1 647 22.03.2016 07:25 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości