Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top O.N.A.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #201
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
thestranglers napisał(a):Mam mały żal za niedocenienie świetnej kompozycji 'Moja odpowiedź'
U mnie jeden z czterech utworów z prawie najniższą oceną (niższą miał jeden i nie była taka zła).
thestranglers napisał(a):utwory z zerowym dorobkiem:
Słodkiego miłego życia
Crosstown Traffic
To mnie nie dziwi i dziwiłoby gdyby było inaczej.
30.10.2018 07:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #202
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Wygrało to, co miało wygrać. Dziwi tylko dopiero 5. pozycja "Kiedy...". I szkoda, że tylko 3 osoby (łącznie ze mną) doceniły w mojej opinii jedną z najepszych kompozycji grupy - "Mgnienie".
Dzięki za ten top Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
30.10.2018 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #203
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
1981 napisał(a):Wybieracie się? Ja tak.
ja też i to nawet pomimo tego, że za muzyką queen nie przepadam; natomiast sam mercury był fenomenalnym wokalistą i charyzmatycznym liderem

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.10.2018 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #204
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
(30.10.2018 12:02 AM)thestranglers napisał(a):  Mam mały żal za niedocenienie świetnej kompozycji 'Moja odpowiedź': po punkcie średnio od każdej osoby to zdecydowanie wynik poniżej moich oczekiwań. Taka łyżka dziegciu do miodziku jaki dostaliśmy na nadchodzącą zimę. Icon_wink Jej, możemy być do dziś dumni ze zjawiska, które przeszło przez nasz kraj w tamtych latach.
ode mnie poszło 7 pkt na "Moją odpowiedź"

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
30.10.2018 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #205
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
A u mnie była na trzynastym. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.10.2018 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości