Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doda - niepublikowane kawałki.
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #1
Doda - niepublikowane kawałki.
W związku z tym, że nie są to single, co więcej nie powinienem ich promować, ale nie mogę się powstrzymać to pozwoliłem sobie tutaj napisać ten wątek.
Do internetu wrzucone zostały trzy utwory Dody, nagrane mniej więcej w tym samym czasie co ''High Life'', wydane nie zostały przez zmianę wytwórni a zarazem utraceniem przez Dodę praw autorskich. Piosenki są na pewno Dody, ponieważ wykonywała je kiedyś na koncercie. ''Osa'' zresztą została wrzucona na kanał Dody, ale usunięta przez prawa autorskie...
Jestem strasznie ciekaw waszych opinii...ja osobiście bardzo bym chciał taką Dodę.
LIONS
STAY
OSA
Pierwszy link przekieruje na ulub, dwa kolejne na you tube - ale możliwe, że szybko zostaną usunięte.
29.08.2017 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #2
RE: Doda - niepublikowane kawałki.
"Lions" mi się bardzo podoba i straszna szkoda, że nie udało się tego wydać. Mogłaby nawet na Eurowizję spróbować z tym wystartować. Ale chyba jednak wolę tą rockową Dodę z Virgin Icon_wink
29.08.2017 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Doda - niepublikowane kawałki.
Najbardziej podoba mi się z tego "Lions".
29.08.2017 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości