Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lipali - Fasady
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #1
Lightning Lipali - Fasady
Skoro Topłyta z udziałem Adele trochę się przeciąga, to zgłaszam swoją propozycję. I obiecuję jedno, że w ciągu dwóch tygodni z pewnością powinienem się wyrobić. A zatem termin w jakim czekam na Wasze głosy to 4 marca br. Gra
Posty z głosami wklejajcie tutaj, kto chce może dodawać ocenę albumu najlepiej w skali 0 - 10 z gradacją co pół punktu. Jupi

"Fasady" to szósty studyjny album grupy Tomka Lipnickiego - LIPALI. 063
Wydany został 20 listopada 2015 roku w wytwórni Presscom - Universal Music Polska. Producentem płyty jest Szymon Sieńko. Icon_idea

   
1. Ludzie 1.2
2. A gdyby tak…
3. Kumulacja
4. Sunrise
5. Wolność
6. Krajobrazy bez człowieka
7. Tuż za twoim progiem
8. Wschód
9. Lava Love
10. Kawy dwie
11. Chłopcy


źródło Wikipedia
19.02.2016 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #2
RE: Lipali - Fasady
No to skoro otworzyłem wątek to i zacznę przedstawiać kolejność piosenek. Icon_idea
Właśnie dziś odsłuchałem sobię tę ciekawą płytę i tak pomyślałem żeby ją wrzucić na Mycharts i przekonać się co inni o niej myślą? Icon_rolleyes

1. Ludzie 1.2
2. Krajobrazy bez człowieka
3. Lava Love
4. A gdyby tak…
5. Tuż za twoim progiem
6. Sunrise
7. Chłopcy
8. Kumulacja
9. Kawy dwie
10. Wschód
11. Wolność


Ogólna ocena - 7,5 pkt.
19.02.2016 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Lipali - Fasady
Odsłucham wkrótce, o ile mi czas pozwoli.
Lipali nie jest moim ukochanym zespołem, ale np. "Popioły" czy "Upadam" nadal lubię i często wracam do tych nagrań.
27.02.2016 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #4
RE: Lipali - Fasady
Coś słaba frekwencja przy tej płycie. Gdy była Adele, to jeszcze kilku chętnych się znalazło. Bo tym razem jest cieniuchno! Sciana
No ale mam nadzieję, że przynajmniej Tomkkowi uda się zaprezentować swoją kolejność. I spokojnie, nawet jak nie zdążysz, to wręcz jest pewne że przedłużę głosowanie, bo na razie frekwencja mnie powala. Prosi
A przecież Topłyta jest bardzo ciekawym (tak myślę) pomysłem na zabawę, i gdy jeszcze dodałem opcję z wystawianiem oceny ogólnej, to z pewnością ją uatrakcyjniłem. Jupi
Tymczasem nie tylko ta forma na tym forum ginie, ale i inne nowe pomysły (nie tylko moje) z trudem zyskują większe niż trzy-czteroosobowe zainteresowanie! Dobani
Boję się, że fora muzyczne tracą swoją dawną siłę, a może to jest tylko moja opinia? Glupek2
28.02.2016 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #5
RE: Lipali - Fasady
No dobra, przedłużam ocenianie o całe dwa tygodnie do północy 18 marca. Icon_idea
I tym razem nie żartuję, to jest ostateczny termin. Icon_twisted
05.03.2016 02:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #6
RE: Lipali - Fasady
No cóż nie udało zebrać się więcej niż jeden (mój) głos oceniający ten album. A myślę, że z pewnością jest tego wart!
Dodam tylko, że zwyczajnie ten dział naszego forum trafił na jakąś zapaść Icon_eek i na razie nie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Jeszcze przy bardzo znanej płycie jest maleńki odzew lecz przy tych nie ze ścisłego topu, już go nie ma!
Zatem zamykam przyjmowanie ocen ale może za pół roku tutaj powrócę?
23.03.2016 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości