Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top P.O.D.
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Mychartsowy Top P.O.D.
Zapraszam do zgłaszania dwóch propozycji ww. podmiotu. Myślę, że do czwartku do godziny 18:00 wystarczy nam czasu na uczynienie tego? Icon_wink Więc do dzieła!
20.07.2015 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #2
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Youth of the Nation
Alive
20.07.2015 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
znów się pozbawiam możliwości wybierania kolejnego wykonawcy Icon_smile2
Youth Of The Nation
Sleeping Awake

a jednak dostałem szansę Icon_wink2
zamiast YOTN
Satellite

chociaż nie sądzę aby te dwa utwory były poniżej miejsca nr 4 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2015 09:02 AM przez Yacy.)
20.07.2015 09:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Najlepsze piosenki już zgłoszone Icon_razz
ale P.O.D. mieli jeszcze sporo ciekawych nagrań.

"Boom"
"Lost in Forever"
20.07.2015 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #5
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Yacy napisał(a):znów się pozbawiam możliwości wybierania kolejnego wykonawcy

To może należałoby znów zmienić regułę np. na taką, która promuje najaktywniejszych uczestników zabawy. Nawet mam na to pewien pomysł. Może taka zmiana jest potrzebna, bo niektórzy uczestnicy zabawy coś ostatnio długo zwlekają z podaniem swoich propozycji, a kiedyś ścigali się z innymi o to by zgłosić faworyta jako pierwsi. Być może to tylko przypadek, ale ... No właśnie, faworytów też ktoś zgłosić musi, więc żeby nie było tego "ale", to może kolejna zmiana jest potrzebna.
20.07.2015 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
ale ja to robię trochę z premedytacją, bo ... dla mnie ma znaczenie sama zabawa, a sporo mniejsze to czy ja czy ktoś inny zgłosi wykonawcę Icon_wink2 gdybym chciał powalczyć o siódmą lokatę to bym zgłosi coś spoza pierwszej czwórki Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.07.2015 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Ja akurat poczekam celowo, ale cel jest zupełnie inny...
Chcę uzupełnić zestaw o utwory, które być może się tutaj nie pojawią, a z punktu widzenia dorobku mogą być istotne.
To czy "wygram" czy nie - podobnie jak u Yacego, jest dla mnie sprawą trzeciorzędną.
Raz - liczy się pełny Icon_rolleyes (ech, New Order) udział, dwa - wystawienie swoich propozycji, trzy - "wygrana".
20.07.2015 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Ojej, wybór absolutnie nie dla mnie Icon_sad

Ale jednak:

"Will You"
"Southtown"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.07.2015 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Rincewind napisał(a):może kolejna zmiana jest potrzebna
jestem otwarty na propozycje Icon_wink
Yacy napisał(a):gdybym chciał powalczyć o siódmą lokatę to bym zgłosił coś spoza pierwszej czwórki
wcale nie jest powiedziane że Twoje Top4 przełoży się na Top4 naszej zabawy Icon_razz2

Ja czekam z propozycjami gdy mam dużo utworów konkretnego wykonawcy które lubię. Wtedy jest większa szansa że te wszystkie ulubione się w naszej zabawie znajdą. Teraz jest inaczej:

Goodbye For Now
Tell Me Why
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2015 03:42 PM przez thestranglers.)
20.07.2015 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
ja nie napisałem, że to moje top4, ale że obiektywne top 4 zespołu Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.07.2015 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #11
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
(20.07.2015 03:29 PM)AKT! napisał(a):  Ojej, wybór absolutnie nie dla mnie
W moim przypadku też pojawiały się wybory kompletnie nie dla mnie, dlatego tym bardziej doceniam i cieszę się, że coś zaproponowałeś.
20.07.2015 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #12
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
(20.07.2015 02:35 PM)adameria napisał(a):  Ja akurat poczekam celowo, ale cel jest zupełnie inny...
Chcę uzupełnić zestaw o utwory, które być może się tutaj nie pojawią, a z punktu widzenia dorobku mogą być istotne.

Zgadzam się, wielokrotnie tak robiłem i nie wiem w jaki sposób miałoby to być polowanie na wygraną - o ile 1. miejsce łatwo przewidzieć, to 7. to totalna abstrakcja przecież. Często równie dobrze mogłoby być 4, 6, 9, 12. Icon_wink



Rock The Party (Off The Hook)
Shine With Me
to teraz już chyba każda płyta ma po 1 reprezentancie ;P

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2015 06:57 PM przez Dobromiera.)
20.07.2015 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Miałem do wyboru tylko pięć znanych mi nagrań (kolejne 5 już zgłoszono) i wyszło mi po przesłuchaniu że zgłoszę te:
Going In Blind
It Can't Rain Everyday
20.07.2015 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #14
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Artur.O napisał(a):to teraz już chyba każda płyta ma po 1 reprezentancie
O, jeszcze nie, ale nie spodziewam się, żeby z debiutu coś się pojawiło. Za to ja decyduję się dać coś z "Brown" i z płyty... która ma wyjść:

Selah
This Goes Out To You

Gdybym miał coś wybierać pod względem lubienia, to padłoby na coś innego, ale przecież to też nie o to chodzi.
21.07.2015 06:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #15
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
adameria napisał(a):Gdybym miał coś wybierać pod względem lubienia, to padłoby na coś innego, ale przecież to też nie o to chodzi.
O ile dobrze pamiętam początki tej zabawy, to jedną z głównych idei była ta, która mówiła o tym, żebyśmy podawali swoje ulubione utwory wykonawcy, bo oprócz wybierania najlepszych utworów z gotowej listy, chodzi też o to byśmy poznali te mniej znane utwory, które lubią inni uczestnicy zabawy.
21.07.2015 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
adameria napisał(a):This Goes Out To You
Niewiele brakowało żeby byłoby u mnie. Długo się zastanawiałem czy to czy jednak It Can't Rain Everyday. W tym kontekście okazuje się, że dokonałem słusznego wyboru.
21.07.2015 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Rincewind napisał(a):chodzi też o to byśmy poznali te mniej znane utwory, które lubią inni uczestnicy zabawy
OK, jasne, ale problem polega na tym, że jak się proponuje zespół, to jest on (raczej Icon_wink2 ) ulubiony, a jak jest ulubiony, to się ma sporo ulubionych utworów. Dwa moje wyżej wymienione również są ulubione, ale nie są ulubione najbardziej, za to reprezentują różny czas. Jeśli te najbardziej ulubione się nie pojawią to jeszcze o tym napiszę. Icon_wink2 Nie pokiełbasiłem? BTW, i tak już jest sporo utworów zgłoszonych.
21.07.2015 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #18
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Ja zwykle zgłaszam najbardziej ulubione z tych co jeszcze nie ma. P.O.D. akurat słabo znam więc po prostu zgłosiłem hity.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
21.07.2015 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #19
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
jej, nie tłumaczymy się tylko zgłaszamy, słuchamy i głosujemy.....

i nie dajemy umrzeć tej zabawie Icon_razz2
21.07.2015 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Mychartsowy Top P.O.D.
Jedno drugiemu nie przeszkadza.
22.07.2015 10:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości