Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
347 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
347 MOJA LISTA
Notowanie z 2007-08-20

poz ub tyg UTWÓR - Wykonawca

01 01 10 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
02 02 08 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
03 04 16 ICKY THUMP - The White Stripes
04 05 06 LA CARTA - Heroes Del Silencio
05 03 15 LEAVING EDEN - Antimatter
06 08 04 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
07 06 12 BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
08 10 06 DANSE RUSSE - Hurt
09 09 29 THE FUNERAL - Band Of Horses
10 11 08 ARMOR AND SWORD - Rush

11 07 04 GOODBYE - Lionel Richie
12 12 10 INTERVENTION - Arcade Fire
13 16 03 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
14 13 05 BURN MY SHADOW - Unkle
15 -- 01 MACH DIE AUGEN AUF - Nena
16 18 04 HYPERDRIVE - Devin Townsend
17 14 09 A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars
18 21 16 ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman
19 20 06 KINGDOM OF RAIN - Soulsavers
20 15 11 TARANTULA - The Smashing Pumpkins

21 28 02 ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
22 22 02 UNTOUCHED AND INTACT - The Honorary Title
23 19 22 THE PRAYER - Bloc Party
24 24 04 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
25 17 10 BURN THE LIARS - The Earlies
26 30 02 NO CARS GO - Arcade Fire
27 -- 01 WHEN WE WERE YOUNG - Dolores O'Riordan
28 23 15 ERA RETUSZERA - Katarzyna Nosowska
29 -- 01 LONDYN DZWONI - Radio Bagdad
30 -- 01 FLUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys


31 33 SHUT YOUR EYES - Snow Patrol
32 34 LOSE IT - Cartel
33 32 HOLD ON - Razorlight
34 39 AUTUMSONG - Manic Street Preachers
35 38 SIMPLE THINGS - The Mood Swings
36 36 SURRENDER - Billy Talent
37 -- HOT/COLD (DARLING, DON'T) - Strata
38 -- AN END HAS A START - Editors

39 41 4:AM FOREVER - Lostprophets
40 35 THE BIRD AND THE WORM - The Used

41 44 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
42 43 I SING I SWIM - Seabear
43 45 RUNNING WILD - Siberian Winter
44 50 MAYBE TONIGHT - Colors In The Air
45 -- THE PURSUIT - Evans Blue
46 40 GIRLS WHO PLAYS GUITARS - Maximo Park
47 46 HUMANITY - Scorpions
48 42 FOLLOW ME - Thirteen Senses
49 49 BREATHE DAMMIT BREATHE - Oh Juliet
50 48 SILENTLY - Blonde Redhead

Statystyka TOP30
Nowości: 4 Skoki: 11 Spadki: 9 Pozostało: 6

Moje wypadki z TOP30
z 25 po 18 tyg. BĘDĘ Z TOBĄ - Katarzyna Groniec
z 26 po 08 tyg. ZAMYŚLONE GŁOWY - Dzioło
z 27 po 15 tyg. SLEEPDRIVING - Grand Archives
z 29 po 03 tyg. SELF-DESTRUCT AND DIE - Dead Poetic


Moja alfabetyczna poczekalnia

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2007 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
I kolejne notowanie, tym razem powstało między wnoszeniem płytek na II piętro, a układaniem podłogi w dużym pokoju... Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 I z tego powodu obecnie słucham więcej radia a nie muzyki, którą sam wybieram. Icon_cry Na szczęście od czasu do czasu uda mi się coś nowego usłyszeć i ... dlatego są dziś 4 nowości...

30 – Arctic Monkeys – to absolutny debiut na MOJEJ LIŚCIE! Nigdy wcześniej jakoś mnie nie mogli przekonać do swojej twórczości. A i z tym kawałkiem nie było łatwo... Wcześniej słuchałem tego utworu kilka razy, ale ... usłyszałem go dopiero jakoś tak we wtorek i załapało. Tylko teraz wygląda to tak jakbym był pod wpływem lp3. A właściwie to co mi to przeszkadza? Icon_mrgreen Nic!!! Icon_mrgreen

29 – Radio Bagdad – oryginał –uwielbiam! Ten utwór słyszałem u Owczarka bądź u Stelmiego, ale z braku mp3 jakoś to się tak przedłużyło, ale wreszcie jest! Icon_smile2

27 – Dolores O’Riordan – debiut bardzo ostrożny, a spodziewałem się przed ukazaniem płyty, że każda kolejna piosenka będzie z miejsca hitem u mnie. Icon_wink2 Z kolei nie mówię, że hitem nie będzie ale to pewnie potrwa.

15 – Nena – dla niektórych użytkowników tego forum pewnie kontrowersyjna nowość. No cóż ja mam do niej słabość, zresztą zawsze miałem. Icon_biggrin3 Mam Jej wszystkie CD regularne i dwa razy tyle nie regularnych, do tego bootlegi w mp3, winyle i inne. Z takim uzależnieniem się nie walczy tylko należy je polubić. Icon_mrgreen Od pierwszego przesłuchania bardzo mi wpadł w ucho i siedzi. Wątpię aby u kogoś pojawił się na liście... Icon_frown Icon_frown Icon_frown
A co po za nowościami? 1 i 2 bez zmian, wraca The White Stripes – nie mogę i nie chcę się uwolnić od tego utworu! Myślę, że jeśli w tym roku nie przegoni THE FUNERAL to w podsumowaniu np. po 400 notowaniach może być już odwrotnie, ale to się zobaczy.
Duże spadki Tarantuli i Ery retuszera, które nie zrobiły przewidzianej dla nich kariery, chociaż z drugiej strony nie było aż tak źle. Obsunęli się też The Earlies, ale mają chyba nowego singla, więc pewnie niedługo pojawią się znów na MOJEJ LIŚCIE. Icon_wink2

A poniżej TOP30? Znalazły się 3 nowości w tym nowy Editors, który robi na mnie chyba nawet lepsze wrażenie niż na początku robił poprzedni singel. W tej chwili myślę że każdy utwór z miejsc 31-38 ma szansę na wejście za tydzień do top30, ale może się też pojawić coś nowego. Icon_mrgreen
I to by było na tyle. Czas mnie goni, podłogi czekają, Icon_frown a wcześniej jeszcze muszę się przygotowac na poniedziałek Icon_frown więc... Spadam...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2007 01:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
2 wspólne utwory w top 10,
a moja lista na forum wieczorkiem Icon_smile2
18.08.2007 02:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
"Icky" oczko w górę, czyli podobnie jak u mnie. Ja też nie chcę się od tego utworu uwalniać. Icon_wink2 Editors już na 6 miejscu, natomiast nowy singiel debiutuje na tym samym miejscu co u mnie. Icon_biggrin3
Cieszy debiut "London Calling", też bardzo lubię oryginał. "AutumnSong" już blisko, coraz bliżej listy.
Z Neną muszę się zapoznać. Icon_razz W sumie kojarzę jej 2 piosenki: Balony, a drugiej nie potrafię wymówić tytułu. Icon_smile2
18.08.2007 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Yacy napisał(a):15 – Nena – dla niektórych użytkowników tego forum pewnie kontrowersyjna nowość. No cóż ja mam do niej słabość, zresztą zawsze miałem. Icon_biggrin3 Mam Jej wszystkie CD regularne i dwa razy tyle nie regularnych, do tego bootlegi w mp3, winyle i inne. Z takim uzależnieniem się nie walczy tylko należy je polubić. Icon_mrgreen Od pierwszego przesłuchania bardzo mi wpadł w ucho i siedzi. Wątpię aby u kogoś pojawił się na liście... Icon_frown Icon_frown Icon_frown
Wrzuciłem go do mojej wirtualnej poczekalni z której co tydzień wybierane są utwory na liste, a potem układana trzydziestka. Icon_smile2

.
18.08.2007 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
W czołówce wiele się nie dzieje, ale tym bardziej cieszy utrzymana pozycja Fair To Midland.
Jednak najbardziej cieszy mnie nowość w poczekalni na miejscu 45 Icon_biggrin3 Dwie pozostały też są na mojej liście, więc również bardzo mnie cieszą, choć akurat ta najniższa zajmuje u mnie znacznie wyższą pozycję niż dwie pozostałe. Którą? Zaraz się dowiecie Icon_wink2

Niestety listę opuszcza Dead Poetic oraz Grand Archives. Ci drudzy zdążyli wypaść zanim u mnie się pojawili. Bo ich debiut jest tylko kwestią czasu...
Spośród nowości najbardziej cieszy mnie najniższa, a jeszcze bardziej cieszy mnie jej debiut na LP3 na tym samym miejscu.
Nie wiem jak inni, ale ja wcale nie pomyślałem, że było to zainspirowane LP3 Icon_smile2
Spada niestety 30 Seconds To Mars, ale za to Hurt awansuje Icon_biggrin3

Cały czas w dziesiątce mamy zgodność 5/10, w trzydziestkach 8/30, a w pięćdziesiątkach 16/50. Poza tym doliczyłem się 7 kawałków, które pośrednio mogły być zainspirowane moją listą Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.08.2007 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
mrsap napisał(a):Poza tym doliczyłem się 7 kawałków, które pośrednio mogły być zainspirowane moją listą
podaj które a ja Ci napiszę czy tak jest Icon_smile2 Chociaż ... możesz mieć rację Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2007 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Gary napisał(a):natomiast nowy singiel debiutuje na tym samym miejscu co u mnie.
,tu to samo miejsce, Icky tak samo o oczko wyżej... Zastanawiają mnie takie przypadki... Sluchanie top 50 lp3 razem... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2007 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Gary napisał/a:
natomiast nowy singiel debiutuje na tym samym miejscu co u mnie.
,tu to samo miejsce, Icky tak samo o oczko wyżej... Zastanawiają mnie takie przypadki... Sluchanie top 50 lp3 razem... Icon_mrgreen
Jak już o tym mowa to trzeba to kiedyś powtórzyć. Muszę sobie również potworzyć podsumowania 100, 200 itd. Icon_smile2
18.08.2007 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Gary napisał(a):Jak już o tym mowa to trzeba to kiedyś powtórzyć. Muszę sobie również potworzyć podsumowania 100, 200 itd.
chętnie tylko muszę kilka pozycji uzupełnić...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.08.2007 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Lider bez zmian! Icon_biggrin3
Rush w Top10 Icon_biggrin3
Devin coraz wyżej Icon_biggrin3
Najwyższa nowość... No cóż, każdy z nas ma jakieś swoje małe dziwactwa Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Fajne debiuty w poczekalni, coś ostatnio zagustowałeś w active-rockowych brzmieniach Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
19.08.2007 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):
mrsap napisał(a):Poza tym doliczyłem się 7 kawałków, które pośrednio mogły być zainspirowane moją listą
podaj które a ja Ci napiszę czy tak jest Icon_smile2 Chociaż ... możesz mieć rację Icon_smile2
01 01 10 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
08 10 06 DANSE RUSSE - Hurt
36 36 SURRENDER - Billy Talent
37 -- HOT/COLD (DARLING, DON'T) - Strata
39 41 4:AM FOREVER - Lostprophets
40 35 THE BIRD AND THE WORM - The Used
45 -- THE PURSUIT - Evans Blue

Billy Talent jest na kilku listach, ale na początku był tylko u mnie Icon_razz
Lostprophets teraz odnosi olbrzymie sukcesy u Konrada, ale u mnie jakiś czas temu byli w drugiej dzieisątce. Co do tego mam największe wątpliwości.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.08.2007 10:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Lista jak zawsze bardzo ciekawa, parę utworów dla siebie bym wybrał Icon_smile2
19.08.2007 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
p.u.r.h. napisał(a):No cóż, każdy z nas ma jakieś swoje małe dziwactwa
dyplomatycznie ... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.08.2007 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
mrsap napisał(a):36 36 SURRENDER - Billy Talent
ale tu jednak Ku3ie przypisałbym zasługi że zauważyem ten kawałek Icon_smile2
a po za tym ... zgadza się Icon_smile2 chociaż nie jestem pewien DANCE... czy to przypadkiem nie p.u.r.h. mnie zaraził - po prostu nie pamiętam

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.08.2007 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Świetnie, że ARCTIC w końcu debiutują. A NENA... nie znam najnowszego przeboju. Kiedyś u mnie na liście była piosenka "Anywhere, Anyplace, Anyhow" z KIM WILDE (chyba 2003).. i tyle. Dużego sukcesu niestety nie było.
20.08.2007 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Ostatnio mamy mało wspólnych piosenek, aczkolwiek widzę, ze kilka z tych, które u Ciebie juz są w przyszłości mogą trafic do mnie na liste.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.08.2007 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
tadzio3 napisał(a):Ostatnio mamy mało wspólnych piosenek,
no niestety przede wszystkim dlatego że u mnie polskie nagrania Icon_smile2 przeżywają dramatyczną ilościową obniżkę formy Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2007 12:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Yacy napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Ostatnio mamy mało wspólnych piosenek,
no niestety przede wszystkim dlatego że u mnie polskie nagrania Icon_smile2 przeżywają dramatyczną ilościową obniżkę formy Icon_frown
A może to zagraniczne przeżywają triumfy? Ja też w pewnym momencie tak miałem, że pojawiło się mnóstwo zagranicznych utworów. Po pewnym czasie polskie nie wytrzymały i musiały pożegnać się z listą. Teraz zastanawiam się nad jakąś zmianą, która mogłaby się przyczynić do lepszych wyników polskich utworów...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.08.2007 06:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
mrsap napisał(a):Teraz zastanawiam się nad jakąś zmianą, która mogłaby się przyczynić do lepszych wyników polskich utworów...
to jak wymyślisz to podpowiedz mi Icon_smile2 Ja się zastanawiam nad zmianą formuły MOJEJ LISTY (który to już raz ? Icon_smile2 ) Jest p[oniedziałek, specjalnie nie szukam muzy a już mam 3-6 kandydatów do MOJEJ LISTY !!! Ale pewnie z dużej chmury mały deszcz i tylko rozszerzę strefę 31-50 do 50 utworów rezygnując z dodatkowej poczekalni, bo zmienić na top50 + 50 chyba się nie zdecyduję... Bo np. podział na polską i nie-polską to nie ma zbytniego sensu...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2007 07:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości