Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozłam w SDM
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Rozłam w SDM
sdm.art.pl napisał(a):Z żalem informujemy, że 15 kwietnia zespół Stare Dobre Małżeństwo zagrał swój ostatni koncert w dotychczasowym składzie. Niestety w nowej wizji artystycznej Krzysztofa Myszkowskiego nie znalazło się dla nas miejsce. Życzymy Mu powodzenia w realizacji jego muzycznych zamierzeń.

Wszystkim, którzy przez te lata wspierali nas swoją obecnością na koncertach, dając wyrazy sympatii i uznania dla naszej pracy, serdecznie dziękujemy i zapraszamy na podobne spotkania w niedalekiej przyszłości, gdyż często koniec bywa początkiem czegoś nowego.

Przemek Wojciech Czemplik
Ryszard Żarowski
Andrzej Stagraczyński
Dariusz Czarny
Przemysław Chołody

Trochę to smutne. Mimo, że ja za nimi nie przepadałem to jednak w domu bardzo dużo słuchało się ich muzyki...
15.05.2012 03:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: Rozpad SDM
michal91d napisał(a):Trochę to smutne. Mimo, że ja za nimi nie przepadałem to jednak w domu bardzo dużo słuchało się ich muzyki...
moja żonka z pewnością przyjęła tę informację z dużym smutkiem. A jej smutki są i moimi Icon_sad

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
15.05.2012 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Rozpad SDM
Ale gdzie tu jest napisane o rozpadzie? Poczekajmy na jakieś oświadczenie, traktujące rzeczy po imieniu (o ile ten rozpad nastąpi).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.05.2012 03:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
RE: Rozpad SDM
saferłel napisał(a):Ale gdzie tu jest napisane o rozpadzie? Poczekajmy na jakieś oświadczenie, traktujące rzeczy po imieniu (o ile ten rozpad nastąpi).
no dobra, zawsze jest możliwość, że będzie podobnie jak z Myslovitz
15.05.2012 03:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Rozłam w SDM
SDM bez głosu Myszkowskiego to nie jest SDM.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.05.2012 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości