Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Eivor Pálsdóttir - Hounds Of Love - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Eivor Pálsdóttir - Hounds Of Love (/showthread.php?tid=9131)



Eivor Pálsdóttir - Hounds Of Love - prz_rulez - 01.09.2010 08:45 PM

Hounds Of Love to nowy singiel 27-letniej Farerki. Jak pewnie większość z was się domyśla, jest to cover znanego nagrania Kate Bush
http://www.sendspace.com/file/h57cqy
Dzisiaj na youtubie umieszczony został także teledysk do utworu:
http://www.youtube.com/watch?v=cVimRZ3jScU


- AKT! - 01.09.2010 09:23 PM

Farerki, czyli skąd? Faroe Islands?


- saferłel - 01.09.2010 09:42 PM

Tam miało być ''farmerki''.


- furbul - 01.09.2010 09:46 PM

Tak, Farerowie to mieszkańcy Wysp Owczych.


- prz_rulez - 01.09.2010 09:50 PM

Zabiję. No wiedziałem, że uczepicie się tego słowa. A tymczasem już drugi singiel Eivør i zerowe zainteresowanie Icon_mad


- michal91d - 01.09.2010 09:59 PM

aż z ciekawości przesłuchałem...
fajnie, że mieszkańcy Wysp Owczych coś tworzą... ale ten utwór bez rewelacji...


- prz_rulez - 01.09.2010 10:16 PM

Cytat:fajnie, że mieszkańcy Wysp Owczych coś tworzą...
LOL. Zabrzmiało tak, jakby to była Sahara...
Cóż, jeśli nie spodobało Ci się "Hounds Of Love", to pozostaje Ci jeszcze przesluchanie "Voka" Icon_smile2


- AKT! - 01.09.2010 10:21 PM

Ja się nie uczepiłem, tylko nie wiedziałem wcześniej, że tak się na nich mówi.
Poza tym fajnie przy, że masz szeroką mapę muzycznych fascynacji, ale często niestety bywa, że w takich miejscach jak chociażby Wyspy Owcze nie powstaje nic superciekawego. Fajnie, że tworzą. Na Grenlandii swego czasu działał zespół hip-hopowy, ale ich jedynym argumentem było to, że byli z Grenlandii, bo muzyka się nie broniła. Myślę, że wiesz co mam na myśli Icon_wink


- prz_rulez - 01.09.2010 10:24 PM

Akurat Skandynawia jest chyba najbardziej urodzajną ziemią muzyczną na świecie Icon_smile2
A o Eivør złego słowa powiedzieć nie mogę i ubolewam nad tym, że "Larvy" (ostatniej płyty Eivor) wciąż nie ma w sieci...


- AKT! - 01.09.2010 10:35 PM

Nie mówiłem o Skandynawii, ale o Wyspach Owczych i podobnych mu małych państewkach, wysepkach, wyludnionych terytoriach etc.


- prz_rulez - 01.09.2010 10:42 PM

Ale Wyspy Owcze to też Skandynawia. I naprawdę chyba nie są tacy źli, skoro Farerka była w stanie wygrać duńskiego X-Factora. No i ziemia ta wydała takie cudo jak Eivor Icon_smile2


- przemek - 01.09.2010 11:43 PM

Posłuchałem. Bardzo lubię Kate Bush, nie słucham jej często, ale darzę sympatią i szacunkiem Icon_smile Te utwór po prostu źle mi brzmi w innym wykonaniu.


- prz_rulez - 02.09.2010 12:16 AM

Gdzieś właśnie czytałem recenzję "Larvy", gdzie ktoś twierdził, że Kate Bush nie brzmi dobrze ani w wykonaniu Placebo, ani w wykonaniu Eivor, ani w niczyim innym wykonaniu.
E tam. Mi się podoba Icon_smile2