Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Bush-Afterlife - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Bush-Afterlife (/showthread.php?tid=8500)



Bush-Afterlife - bugman - 22.06.2010 08:09 PM

http://kroq.radio.com/2010/06/21/world-premiere-new-music-from-bush-gavin-rossdale-visits-kroq/

powrot zespolu pod dowodztwem Gavina Rossdale.

mi sie numer podoba. prosty, skoczny, energiczny i lubie glos Gavina ;] czekam na plyte


- saferłel - 22.06.2010 10:24 PM

I oni wracają? Icon_lol Aż się boję słuchać, przyznam.


- bugman - 22.06.2010 10:53 PM

saferłel napisał(a):I oni wracają? Icon_lol Aż się boję słuchać, przyznam.

czemu ?solowka gavina byla dobra (wide super numer z pania smieciowa)


- saferłel - 22.06.2010 11:07 PM

Eeee, nie było dobra Icon_sad Poza tym doświadczenie nauczyło mnie, że te post-grunge'owe kapele fatalnie wypadają w starciu z rzeczywistością XXI wieku.


- bugman - 22.06.2010 11:10 PM

saferłel napisał(a):Eeee, nie było dobra Icon_sad Poza tym doświadczenie nauczyło mnie, że te post-grunge'owe kapele fatalnie wypadają w starciu z rzeczywistością XXI wieku.

alicja akurat wydala dobra plyte. stp tez nie taka zla ;]


- Marek - 23.06.2010 06:38 PM

saferłel napisał(a):Eeee, nie było dobra Icon_sad Poza tym doświadczenie nauczyło mnie, że te post-grunge'owe kapele fatalnie wypadają w starciu z rzeczywistością XXI wieku.
wypadaja znakomicie,patrz: Pearl Jam,HeyIcon_smile


- saferłel - 23.06.2010 06:59 PM

To ja na to mogę rzucić 10 haseł, które jednak potwierdzą moją opinię. No ale każdy ma wolną wolę i patrzy z innej perspektywy na danych artystów. Np. Pearl Jam mnie nie przekonuje. Ostatnia płyta dobra....nadspodziewanie dobra, bo do tej pory zawodzili na całej linii, gdzieś tak od roku 1994 Icon_wink


- bugman - 23.06.2010 09:05 PM

saferłel napisał(a):To ja na to mogę rzucić 10 haseł, które jednak potwierdzą moją opinię. No ale każdy ma wolną wolę i patrzy z innej perspektywy na danych artystów. Np. Pearl Jam mnie nie przekonuje. Ostatnia płyta dobra....nadspodziewanie dobra, bo do tej pory zawodzili na całej linii, gdzieś tak od roku 1994 Icon_wink

w zyciu sie nie zgodze jesli chodzi o pj. TEN, VITALOGY, VS, YIELD-wszystkei minimum dobre plyty.