Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Gorillaz - On Melancholy Hill - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Gorillaz - On Melancholy Hill (/showthread.php?tid=8347)

Strony: 1 2


Gorillaz - On Melancholy Hill - saferłel - 03.06.2010 07:21 PM

[Obrazek: On_Melancholy_Hill_Promo_Art_by_GoRiLlAz6666.jpg]

Zespół Gorillaz postanowił, że drugim singlem z krążka ''Plastic Beach'' zostanie kompozycja ''On Melancholly Hill'. Wiąże się to z jednoczesnym odwołaniem zapowiadanej od dawna premiery ''Superfast Jellyfish''.
15 czerwca nastąpi premiera teledysku.

Promo CD:

1. On melancholy hill (radio edit)
2. On melancholy hill (album version)
3. On melancholy hill (instrumental)


- AKT! - 03.06.2010 08:55 PM

To zdecydowanie lepszy wybór Icon_biggrin3


- saferłel - 03.06.2010 09:09 PM

I lepsza okładka...a nie ta tytułowa galaretka ;P Robimy hita z ''Melancholly'' Icon_razz2?


- Gutol - 03.06.2010 09:15 PM

Literówka w nagłówku tematu Icon_razz


- saferłel - 03.06.2010 09:23 PM

Mam tendencję do pisania ''melancholly'' przez dwa ''l''. Jakoś lepiej mi pasuje Icon_biggrin


- AKT! - 03.06.2010 09:27 PM

Mi ten kawałek na hit nie brzmi Icon_razz
Ale na liście pewnie się pojawi, bo zły nie jest Icon_smile


- saferłel - 03.06.2010 09:30 PM

A mi brzmi, jak najbardziej Icon_smile2

To OMD 2010 Icon_smile


- Yacy - 03.06.2010 09:45 PM

saferłel napisał(a):To OMD 2010 Icon_smile
porównanie zupełnie nie trafione, ale sprowokowało mnie do przesłuchania. Icon_razz Musisz jeszcze posłuchać płyt Orchestral Manouvers in the Dark Icon_mrgreen


- furbul - 03.06.2010 09:48 PM

Spoko.


- AKT! - 03.06.2010 09:51 PM

saferłel napisał(a):To OMD 2010 Icon_smile
A co oznacza ten tajemny skrót? Icon_razz


- Yacy - 03.06.2010 09:52 PM

aaktt napisał(a):A co oznacza ten tajemny skrót?
Yacy napisał(a):Orchestral Manouvers in the Dark
Icon_cool2


- saferłel - 03.06.2010 09:58 PM

Yacy napisał(a):Musisz jeszcze posłuchać płyt Orchestral Manouvers in the Dark Icon_mrgreen
Ja znam całą dyskografię i to dobrze Icon_razz I obstaję przy swoim, mam czasem wrażenie, że macie za mało wyobraźni i oczekujecie takich jasnych i oklepanych porównań...z drugiej strony widać, że nie słuchałeś nowego Gorillaz skoro dopiero teraz się bierzesz za singla. Mnie też nie wszystko ''nachodzi'' za pierwszym razem.


- bugman - 03.06.2010 10:21 PM

a 15 czerwca premiera teledysku ( w koncu!!!!!!!)


- saferłel - 03.06.2010 10:24 PM

Ciekawe czy to będzie kontynuacja ''Stylo''. Fajnie jakby pojawił się w jakiś sposób motyw z okładki singla. Marzy mi się taki turpistyczny klip do ciepłej, letniej piosenki Icon_smile


- AKT! - 03.06.2010 10:25 PM

Yacy napisał(a):
aaktt napisał(a):A co oznacza ten tajemny skrót?
Yacy napisał(a):Orchestral Manouvers in the Dark
Icon_cool2
Pierwsze słyszę Icon_surprised


- Yacy - 03.06.2010 10:25 PM

saferłel napisał(a):mam czasem wrażenie, że macie za mało wyobraźni i oczekujecie takich jasnych i oklepanych porównań...
Obstawać możesz, ale tego że wg mnie to kiepskie porównanie nie możesz mi zabronic Icon_wink2 Niestety nie masz wyłączności na rację Icon_razz Gorillaz słuchałem. Raz, ale słuchałem [nie tak jak Ty BOH Icon_mrgreen]. Po prostu musiałem posłuchać "z OMD w głowie" Icon_smile2


- Yacy - 03.06.2010 10:29 PM

aaktt napisał(a):Pierwsze słyszę
Icon_eek2 rozwinięcie skrótu czy o tym zespole?


- saferłel - 03.06.2010 10:34 PM

Yacy napisał(a):Niestety nie masz wyłączności na rację
Oczywiście, nigdzie tego nie zaznaczam. Ewentualnie, podtrzymując własną opinię, uświadamiam innym, że nawet przeciwna mi grupa 5-6 osób też nie musi mieć racji zarzucają mi nie mienie racji Icon_lol

Yacy napisał(a):Raz, ale słuchałem [nie tak jak Ty BOH Icon_mrgreen ].
Icon_smile2 Posłucham, posłucham. W końcu mam singla w top 30 Icon_wink Zdziwiłbyś się ile moich ''priorytetów'' czeka na odsłuch w tym roku Icon_sad A BoH jeszcze w tej grupie nie jest....na razie ;] Swoją drogą gratuluję dobrego smaku. ''The Funeral'' wygrało plebiscyt na najważniejszy utwór w muzyce niezależnej w XXI wieku, organizowany przez portal FURS Icon_smile2

Yacy napisał(a):Po prostu musiałem posłuchać "z OMD w głowie" Icon_smile2
A wiesz, że nowa płyta już niedługo na rynku Icon_wink2 ?

PS - Biorąc pod uwagę stosunek Konrada do ikon muzyki rozrywkowej z lat 80., sądzę, że jeszcze nie poznał OMD, a naprawdę warto. I dla klimatycznych, inteligentnych płyt z początku kariery, i dla hitów z tych mniej odległych nam lat Icon_wink...


- furbul - 03.06.2010 10:38 PM

saferłel napisał(a):''The Funeral'' wygrało plebiscyt na najważniejszy utwór w muzyce niezależnej w XXI wieku, organizowany przez portal FURS Icon_smile2
...i zostało wykorzystane w ostatniej scenie ostatniego odcinka pewnego serialu produkcji USA! 500(2)


- Yacy - 03.06.2010 10:41 PM

saferłel napisał(a):A wiesz, że nowa płyta już niedługo na rynku ?
Ale obawiam się, że to już nie będzie moje OMD... Icon_wink2
O The Funeral już ktoś wspominał Icon_smile2 muszę poszukać i zobaczyć kto przegrał Icon_smile2
saferłel napisał(a):nawet przeciwna mi grupa 5-6 osób też nie musi mieć racji zarzucają mi nie mienie racji
I tak trzymaj Icon_smile2