Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Pipettes - Stop The Music EP - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Pipettes - Stop The Music EP (/showthread.php?tid=7920)



The Pipettes - Stop The Music EP - saferłel - 15.04.2010 01:28 PM

[Obrazek: 2749572.jpg]

Mam wrażenie, że pop w swojej najczystszej postaci zanikł nam na przestrzeni ostatnich lat. Jest albo mocno ''zmechanizowany'' albo próbuje odlecieć w kierunku terminologii niezależnych. Mało tu tego środka, muzyki popularnej przez duże ''P'', takiej, która kiedyś była sercem gatunku. Na szczęście wraca The Pipettes. Tutaj z nową EP-ką, a już niedługo z albumem ''Earth vs. The Pipettes''

Brytyjski są prawdopodobnie najbardziej cenionym girls bandem jaki obecnie nagrywa i tworzy muzykę (tutaj nie można zapomnieć, że wszystkim koordynuje w pewien sposób Monster Bobby). To pop w najczystszym wydaniu, będący jednocześnie kopalnią pomysłów oraz trudnych do scharakteryzowania połączeń wewnątrzgatunkowych.

Ja odkryłem ten zespół dzięki Konradowi (aaktt) i nie żałuję! Nowa Ep-ka bardzo przyjemna, a co najważniejsze singiel jest świetny Icon_smile

01 - Stop The Music
02 - So I'll Say Goodbye
03 - Our Love Was Saved By Spacemen
04 - Who Made You The Doctor
05 - Stop The Music (Justus Köhncke, Kompact Remix)

http://www.youtube.com/watch?v=e9i28NoBdrM - tutaj klip.

Z tego co wiem, to teraz nagrywają jako duet, ale ja już się nieco pogubiłem w tych personalnych zmianach. W każdym razie nie ma już tej uroczej blondynki w okularach Icon_wink2


- 1981 - 15.04.2010 02:06 PM

W 2006 roku miały przebój "Pull Shapes" - doszedł u mnie do 4 miejsca. Sprawdzę te nowe piosenki...


- prz_rulez - 17.04.2010 09:35 PM

A u mnie do drugiego Icon_smile (chyba). I "Judy" też było w pierwszej Trójce. I, jak widzisz, Safrze, wiele traciłeś, olewając sobie moją listę Icon_razz


- saferłel - 17.04.2010 10:31 PM

???

Przecież nie prowadziłem wtedy swojej listy i nie było mnie na forum.


- prz_rulez - 17.04.2010 11:32 PM

Gdy była "Judy" już prowadziłeś Icon_wink2


- saferłel - 18.04.2010 10:18 AM

Nawet jeśli, to nie rozumiem dlaczego miałby niby ''olewać twoją listę''.


- prz_rulez - 18.04.2010 11:33 AM

Gdybys za kazdym razem sprawdzal wszystkie nowosci, to bys poznal Pipetki wczesniej Icon_wink2


- AKT! - 18.04.2010 11:43 AM

prz_rulez napisał(a):Gdybys za kazdym razem sprawdzal wszystkie nowosci, to bys poznal Pipetki wczesniej Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol niedorzeczne rzeczy piszesz


- prz_rulez - 18.04.2010 01:26 PM

oj tam, droczę się z Safciem Icon_wink2