Największe forum list przebojów Mycharts.pl
VHLthanks - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: VingoeHitLista (/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: VHLthanks (/showthread.php?tid=7724)



VHLthanks - mr.vingoe - 22.03.2010 01:49 AM

Drodzy forumowicze,

Przymierzałem się do tych kilku zdań dobre 3 tygodnie, tylko wciąż mi jakoś było nie po drodze. A że nie chciałem i nie chcę tak po prostu zniknąć, nie mówiąc ani be ani me, więc piszę właśnie teraz. [Kwestia zamrażarki trochę mi w tym pomogła Icon_smile2 ]


VHL przestała istnieć. Może to tylko zawieszenie, a może już na stałe... Jedno wiem na pewno. Jeśli jeszcze kiedykolwiek zacznę bawić się w listę w takiej postaci, to mało prawdopodobne by powróciła tutaj. Jest przecież kilka innych miejsc, w których bywam znacznie częściej niż bywałem na forum: last, rym... tam mnie wciąż znajdziecie. Mam nadzieję, że nie stracę kontaktu z częścią z Was i chociażby tam właśnie, będziemy mogli podyskutować o muzyce.

Niniejszym dziękuję wszystkim tym, którzy bywali i śledzili VHL, a szczególnie tym kilku osobom, które bywały tu stale i komentowały kolejne notowania.
Wszystkim życzę cudnych wrażeń dostarczanych przez muzykę. Nie porzucajcie nigdy swojej pasji, nie zaniedbujcie miłości jaką ją darzycie.


Do sklikania w innych netu przestrzeniach Icon_biggrin3

pozdrówka
vingoe.


p.s. Yacy, przenosiny do zamrażarki jak najbardziej na miejscu i nie musisz czekać aż upłynie regulaminowy okres czasu Icon_smile2


- furbul - 22.03.2010 09:39 AM

Szkoda. Tym bardziej, że całkiem odchodzisz z forum. Szkoda.


- emigrant - 22.03.2010 10:08 AM

Icon_smile2 Pozdrowienia


- ku3a - 22.03.2010 10:51 AM

szkoda...
ale to miło, że się pożegnałeś.

oby wciąż wychodziło dużo pięknych dla Ciebie utworów Icon_smile2.


- michal91d - 22.03.2010 05:41 PM

szkoda...
w końcu u Ciebie poznałem kilka(naście) fajnych zespołów (ostatnio np. Two Door Cinema Club). Nie wyobrażam sobie braku możliwości odsłuchiwania Twoich nowości...
bardzo mi przykro... Icon_frown


- AKT! - 22.03.2010 07:00 PM

Ano bywa i tak Icon_smile
Powodzenia i see you at RYM Icon_smile


- Listoholik - 23.03.2010 12:52 AM

Cytat:p.s. Yacy, przenosiny do zamrażarki jak najbardziej na miejscu i nie musisz czekać aż upłynie regulaminowy okres czasu

mnie też przenieś, i to już dziś, wszakże mnie tu już nie ma, i więcej nie będzie...

choć niektórzy może uznają to za sukces, to odejście, ale według mnie to Wasza olbrzymia porażka, i kolejne odejścia najlepszych list... ja, 1981, vingoe, kleschko, koszMarek... lata świetności tego forum przeminęły razem z nami Icon_razz


- Yacy - 23.03.2010 01:22 AM

Listoholik napisał(a):wszakże mnie tu już nie ma, i więcej nie będzie...
he, he ... dobre Icon_smile2

odejście vingoe to porażka, ale przede wszystkim dlatego, że przestał układać swoją listę! I tego mi najbardziej szkoda. A poza tym prawdziwego faceta poznaje sie po tym jak kończy... vingoe skończył z klasą...

vingoe, mam nadzieję, żę kiedyś wrócisz do układania listy... pozdrawiam