Największe forum list przebojów Mycharts.pl
MGMT - Flash Delirium - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: MGMT - Flash Delirium (/showthread.php?tid=7624)

Strony: 1 2


MGMT - Flash Delirium - michal91d - 09.03.2010 08:25 PM

Miało nie być singli, a jednak są Icon_mrgreen
Z oficjalnej strony zespołu już można ściągnąć utwór "Flash Delirium".
Ja już przesłuchałem na YT i mam mieszane odczucia. Icon_wink2


- AKT! - 09.03.2010 09:51 PM

No proszę proszę. Czyli jednak w tym roku nowa płyta... Icon_smile2


- saferłel - 09.03.2010 09:55 PM

aaktt napisał(a):No proszę proszę. Czyli jednak w tym roku nowa płyta... Icon_smile2

Już pod koniec 2009 pojawiły się zapowiedzi. ''Conglatulations'', tak? Chyba nawet okładka jest znana od kilku ładnych tygodni.


- furbul - 09.03.2010 10:02 PM

13 kwietnia premiera.
Zespół uprzedzał, że nowy materiał nie będzie bardzo przebojowy. Dla mnie singiel bardzo pozytywny. Ładnie się rozwija.


- AKT! - 09.03.2010 10:42 PM

saferłel napisał(a):''Conglatulations'', tak? Chyba nawet okładka jest znana od kilku ładnych tygodni.
Mam nadzieję, że to fake, bo jest paskudna Icon_smile


- michal91d - 21.03.2010 05:24 PM

album jest już do odsłuchu na oficjalnej stronie http://www.whoismgmt.com
na razie jestem trochę rozczarowany...


- AKT! - 21.03.2010 05:37 PM

Pewnie będzie powtórka z rozrywki, ale mnie to nie przeszkadza. "Flash Delirium" jest świetne Icon_smile Nie tak jak "Kids" czy "Time to Pretend", ale jednak Icon_smile


- Greg - 21.03.2010 06:47 PM

to nie jest singiel, tylko darmowy kawałek do ściągnięcia z albumu, nie będzie singli do Conglatulations.


- michal91d - 21.03.2010 06:49 PM

Greg napisał(a):to nie jest singiel, tylko darmowy kawałek do ściągnięcia z albumu, nie będzie singli do Conglatulations.
no tak, ale w stacjach radiowych to on głównie będzie promował ten album Icon_wink2


- saferłel - 21.03.2010 07:36 PM

Ja już przesłuchałem płytę i wybitnie zlewa się w całość. Nic z niej nie pamiętam. Każdy utwór jest taki sam.
Aha, i jeśli ktoś szuka przebojowych melodii, to szybko pragnę ostudzić jego entuzjazm. Nie ma tam nic nawet w połowie tak chwytliwego jak single z pierwszego albumu.


- AKT! - 21.03.2010 07:38 PM

Greg napisał(a):to nie jest singiel, tylko darmowy kawałek do ściągnięcia z albumu, nie będzie singli do Conglatulations.
nie ma to jak strategia promocyjna z dupy


- saferłel - 21.03.2010 07:50 PM

aaktt napisał(a):nie ma to jak strategia promocyjna z dupy

Tylko, że w tym przypadku nie ma z czego wybierać. W hołdzie artystycznemu spełnieniu odcięli się od dawnego stylu. Poświęcili przeboje dla dobrych recenzji (chociaż to się okaże) i osobistej satysfakcji.
To mi się podoba, takie działania wspieram....a teraz tylko muszę się przekonać do samej muzyki Icon_biggrin


- AKT! - 21.03.2010 08:42 PM

a poprzednio mieli złe recenzje? eee, bardzo pozytywnie ich przyjęto


- saferłel - 21.03.2010 08:54 PM

Miałem na myśli to, że powtórka z rozrywki nie skończyłaby się dla nich zbyt dobrze pod tym względem. Stali by się kopią swoich dawnych kopii Icon_smile Widocznie oni też tak uważają, bo inaczej nie zmienialiby brzmienia.


- michal91d - 21.03.2010 08:58 PM

a niestety zmienili... Lady Dada's Nightmare nie mogę słuchać :roll: nie wytrzymuję...
szkoda, że album nie jest przebojowy...


- Marcel - 21.03.2010 09:14 PM

Płyta jest rewelacyjnaIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin, może mniej przebojowa od pierwszej, ale czy musi być przebojowa??? Najważniejsze, że się jej świetnie słucha i mocno wciągaIcon_smile, a najlepszymi utworami są “It’s Working”, “Someone’s Missing”, “Flash Delirium”,“Brian Eno” no i mój faworyt “Song for Dan Treacy” Icon_biggrin


- Greg - 21.03.2010 10:11 PM

michal91d napisał(a):no tak, ale w stacjach radiowych to on głównie będzie promował ten album Icon_wink2

no zgadza się, zawsze pierwszy darmowy track jest promowany w niektórych stacjach radiowych, szczególnie wtedy kiedy nie ma singla i wiem ze jakieś tam promo radiowe chyba się ukazało gdzieś. W ogóle z tego co zespól napisał, chcieli wydać całe Congratualtions za free. Singli nie będzie co znaczy, że stacje radiowe będą sobie same wybierać co grać.


- Greg - 21.03.2010 10:21 PM

saferłel napisał(a):Tylko, że w tym przypadku nie ma z czego wybierać. W hołdzie artystycznemu spełnieniu odcięli się od dawnego stylu. Poświęcili przeboje dla dobrych recenzji (chociaż to się okaże) i osobistej satysfakcji.

WHO CARES!?


- michal91d - 25.03.2010 09:08 PM

4 dni temu pisałem, że jestem rozczarowany, ale teraz zmieniłem zdanieIcon_biggrin
na początku podchodziłem do albumu jak do albumu MGMT tego z pierwszej płyty i nie było najlepiej. Później jakbym zapomniał o pierwszej płycie i ze świadomością nowego MGMT słuchałem Congratulations i już mi się podoba Icon_biggrin3
Najlepsze:
Flash Delirium, Someone's Missing, Song for Dan Treacy Icon_mrgreen


- michal91d - 30.03.2010 04:35 PM

jest już teledysk do Flash Delirium:
http://www.whoismgmt.com/