Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Single świąteczne A.D. 2007 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Single świąteczne A.D. 2007 (/showthread.php?tid=733)



Single świąteczne A.D. 2007 - prz_rulez - 21.11.2007 10:32 PM

Już tylko 10 dni do grudnia, a ja na razie nie znam w sumie zadnych świątecznych utworów! Podobno nowy singiel Caroli jest świąteczny, ale nie mam pewności, bo nie znam szwedzkiego :->
Jeśli macie jakieś informacje, dajcie znać!


- Listoholik - 22.11.2007 12:26 AM

dla mnie najbardziej światecznym kawałkiem tego roku będzie serj tankian - empty walls Icon_razz


- prz_rulez - 22.11.2007 08:46 AM

Proszę tu nie mieszać tematów Icon_biggrin3 Mówimy o utworach o tematyce ŚWIĄTECZNEJ Icon_smile2


- Anonymous - 22.11.2007 10:21 AM

dla mnie co roku i dla wielu ludzi bo co roku jest numerem jeden na itunes jest "all i want for christmas is you" mariah carey,tak wesola piosenka ze nawet z dola wyciagnie:)polecamIcon_smile


- prz_rulez - 22.11.2007 05:14 PM

Tę akurat znam Icon_wink2


- prz_rulez - 02.12.2007 02:06 AM

Pierwsze znalezione single świąteczne 2007:
Carola - I denna natt blir världen ny - Szwedzka pop diva powraca! Album już od dwóch tygodni na szczycie szwedzkiej listy albumów i w pierwszej dziesiątce topu norweskiego... ale singiel póki co nie zmieścił się w Szwecji nawet w czterdziestce! Jak dla mnie kawałek nie jest zły, ale Carola w swojej długoletniej karierze nagrywała o wiele lepsze numery
Manic Street Preachers - Ghost Of Christmas - chyba głównie dla fanów MSP. Zaletą jest oczywiście darmowy, legalny plik na stronie.
Przyjaciele Karpia VIII - Karp '07 - ech.... szczerze mówiąc jestem zawiedziony. Zazwyczaj pewna "instytucja muzyczna" tym razem chyba nie zdała egzaminu. Utwór jest dosyć długi (to niepodobne do Przyjaciół Karpia), a jest praktycznie o niczym, nie licząc jawnej, nachalnej reklamy (i to w dodatku bez ciekawego pomysłu). Obawiam się, że formuła Karpia wyczerpała. A może to tylko tak mi się wydaje po dwóch przesłuchaniach...


- mrsap - 02.12.2007 04:36 PM

Najbardziej świątecznym utworem, jaki ma szanse pojawić się u mnie na liście w najbliższym czasie jest Avenged Sevenfold "A Little Piece Of Heaven".
Podobno trwają prace nad teledyskiem do tego utworu, ale na singlu ma wyjść inny znakomity utwór - "Afterlife". Nie zmienia to faktu, że szanse "A Little Piece Of Heaven" na świąteczny numer jeden u mnie na liście są ogromne, bo... A zresztą sami wkrótce się przekonacie Icon_wink2 Icon_razz


- prz_rulez - 02.12.2007 07:32 PM

Czy utwór o tematyce świątecznej, czy po prostu będzie wydany przed świętami? Mnie interesuje bardziej ta I kategoria Icon_razz


- mrsap - 02.12.2007 08:18 PM

prz_rulez napisał(a):Czy utwór o tematyce świątecznej, czy po prostu będzie wydany przed świętami? Mnie interesuje bardziej ta I kategoria Icon_razz
Nie wiem czy będzie wydany przed świętami, a nawet jest mi to obojętne. Piszę tylko, że u mnie to może być przebój na te święta. Piosenki o tematyce świątecznej mają raczej niewielkie szanse pojawić się u mnie na liście. Ten ma odpowiedni klimat i przesłanie.