Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kto pamięta ''BUBLOTEKĘ'' w IV Programie Polskiego Radia? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Waszym zdaniem (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Wątek: Kto pamięta ''BUBLOTEKĘ'' w IV Programie Polskiego Radia? (/showthread.php?tid=7171)



Kto pamięta ''BUBLOTEKĘ'' w IV Programie Polskiego Radia? - emigrant - 13.01.2010 01:18 AM

Kto pamięta ''BUBLOTEKĘ'' w IV Programie Polskiego Radia? Prowadzili ją w połowie lat 80-tych G.Miecugow i A.P.Wojciechowski. Bublem wszechczasów zostało ''Daj mi tę noc'' - Bolter. Każdy nowy PapaDance też sie tam pojawiał.
Pamiętam jak weszło TSA i fani napisali, że jak TSA nie opuszczą Listy to wszyscy poczują ich metalową pięść a w następnej Liście ktoś inny odpisał - Wypchajcie się z tym aluminium.

Słuchacze pisali do prowadzących listy nawet na papierze toaletowym. To były czasy.


- Listoholik - 13.01.2010 01:38 AM

ja pisałem listy na biletach PKP, ale to do innej Listy...


- Yacy - 13.01.2010 01:46 AM

tu można przeczytać wywiad z Grzegorzem Miecugowem Icon_wink2

nie powiem, że byłem namiętnym słuchaczem, ale pamiętam tę audycję Icon_smile2


- Listoholik - 13.01.2010 01:54 AM

a czy dobrze kojarzę, że BANK PRZEBOJÓW w Trójce prowadził Grzegorz Wasowski?
(fajna audycja to była, dużo nagrywałem wtedy na kasety)


- emigrant - 13.01.2010 05:01 PM

W Bublotece chodziło o głosowanie na najgorsze piosenki. Bili się nawet fani Lady Pank z fanami Republiki. Oprócz Boltera i Papa Dance również Krawczyk królował. On wtedy wydał takie kawałki jak ''Zatańczysz ze mną jeszcze raz'' albo był taki niewypał jak Fiesta - ''Kupie skodę na wodę''


- emigrant - 13.01.2010 05:04 PM

Yacy napisał(a):tu można przeczytać wywiad z Grzegorzem Miecugowem Icon_wink2

Dzięki za lekturę. Nie czytałem wcześniej tego wywiadu. No tak... Papa Dance też się rozpadło i było też Ex-Dance. Niby nic wartościowego ale trochę szkoda, że poszło w zapomnienie.