Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja (/showthread.php?tid=68637)



Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja - Szymek79 - 06.12.2023 06:30 PM

Tytułowy singlem "Vera to Ja" z gościnnym udziałem Dagadany Renata Przemyk zapowiada swoje nowe wydawnictwo, które trafi do sprzedaży 2 lutego 2024.

[Obrazek: 911bmGJr2cL._AC_UY327_FMwebp_QL65_.jpg]




RE: Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja - Sundrajta - 06.12.2023 06:46 PM

Renata się w ogóle nie zmienia. Icon_lol Za to muzycznie poszła bardziej w stronę folku. I na razie nie będę się wypowiadał czy taka metamorfoza mi się podoba czy nie, bo po jednym przesłuchaniu, trudno o obiektywną opinię. A zresztą ten ruch wcale nie jest tak bardzo odległy od jej podstawowego stylu.


RE: Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja - neo01 - 06.12.2023 08:52 PM

No jak z Dagadaną to chyba tylko w takim stylu. Fajnie w ogóle, że wraca z nowym materiałem, bo chyba trochę to trwało...


RE: Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja - kajman - 06.12.2023 10:29 PM

Sundrajta napisał(a):A zresztą ten ruch wcale nie jest tak bardzo odległy od jej podstawowego stylu.
Zdecydowanie nie jest. Szczególnie na początku to dla mnie taka typowa Przemyk. I bardzo dobra. Daję osiem.


RE: Renata Przemyk feat. Dagadana - Vera to Ja - AKT! - 07.12.2023 04:54 PM

Sundrajta napisał(a):trudno o obiektywną opinię
trudno o obiektywną opinię też z innego powodu, z natury opinie są subiektywne Icon_wink

utwór ok, ale po jednym odsłuchu też nie umiem zawyrokować, jak to z nim dalej będzie