Największe forum list przebojów Mycharts.pl
IDLES - DANCER - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: IDLES - DANCER (/showthread.php?tid=67983)



IDLES - DANCER - Szymek79 - 18.10.2023 03:56 PM

Singlem "DANCER" angielska rockowa grupa IDLES zapowiada swój piąty studyjny album pt. "TANGK".




RE: IDLES - DANCER - santosz - 18.10.2023 10:24 PM

o, widzę że królowie undergroundu wychodzą z niego i bardzo dobrze, bo to zacna kapela


RE: IDLES - DANCER - AKT! - 19.10.2023 02:34 PM

spoczko, będzie słuchane
also, lcd soundsystem na featuringu


RE: IDLES - DANCER - kajman - 19.10.2023 07:27 PM

Niby instrumentarium rockowe, a kompletnie tutaj (może poza samą końcówką) rocka nie czuję.


RE: IDLES - DANCER - AKT! - 20.10.2023 09:54 AM

refren jest dziwny, zwrotki i instrumentalny mostek mi leżą, ale refren mnie wytrąca z równowagi


RE: IDLES - DANCER - santosz - 20.10.2023 12:22 PM

mnie tam trzyma w pionie również w refrenie, b. udany kawałek
po ich ostatniej płycie Idles wskoczyli u mnie na listę tych, których warto śledzić

(19.10.2023 07:27 PM)kajman napisał(a):  Niby instrumentarium rockowe, a kompletnie tutaj (może poza samą końcówką) rocka nie czuję.
a co czujesz? wiadomo, instrumentarium ma tu znaczenie, ale mimo wszystko jest cechą drugorzędną, gdyż zgodnie z definicją muzyki rockowej jest to muzyka oparta przede wszystkim na parzystym metrum i rytmie, w Dancerze już nie da się grać bardziej poprawnie po rockowemu (jeżeli mamy oczywiście do tego odpowiednie instrumentarium)
i pytanie czy np. tacy King Crimson to w ogóle rock? Icon_cool


RE: IDLES - DANCER - kajman - 20.10.2023 12:51 PM

santosz napisał(a):a co czujesz?
Coś nijakiego.
santosz napisał(a):czy np. tacy King Crimson to w ogóle rock?
King Crimson w pierwszym okresie to dla mnie kategoria King Crimson czyli muzyka wymykająca się wszelkim opisom z elementami różnych gatunków.