Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven (/showthread.php?tid=67726)



The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - Szymek79 - 28.09.2023 07:40 PM

"Sweet Sounds Of Heaven" nagrane we współpracy z Lady Gagą to drugi singiel jakim brytyjska rockowa grupa The Rolling Stones zapowiada swój dwudziesty czwarty studyjny album pt. "Hackney Diamonds", który trafi do sprzedaży 20 października.




RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - santosz - 28.09.2023 07:58 PM

po cieńkim jak ogon zaskońca pierwszym singlu, tutaj już raduje się me serce, dusza i uszy


RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - kajman - 28.09.2023 08:11 PM

Pierwszy nie był moim zdaniem słaby, ale ten jest lepszy. Osiem.


RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - neo01 - 28.09.2023 08:36 PM

Świetny kawałek, mogę dać 9/10.
Chociaż Gagi bym się nie spodziewał, ale super się wpasowała Icon_smile


RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - AKT! - 28.09.2023 08:58 PM

na klawiszach gra tu zresztą ponoć stevie wonder Icon_wink


RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - ku3a - 28.09.2023 09:25 PM

czy wszyscy się zgadali, żeby zrobić kombo i wydać wszystkie możliwe płyty 20 października? w swoim pliku mam zanotowane, że tego dnia płyty wydadzą Stonesi, Duff McKagan, Glen Hansard, Spięty i Daria Zawiałow, a to tylko ci wykonawcy, którzy mnie interesują...


RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - AKT! - 28.09.2023 09:34 PM

ogólnie wrzesień i październik to chyba zawsze najgorętsze miesiące wydawniczo Icon_wink


RE: The Rolling Stones & Lady Gaga - Sweet Sounds Of Heaven - neo01 - 29.09.2023 04:20 PM

(28.09.2023 09:25 PM)ku3a napisał(a):  czy wszyscy się zgadali, żeby zrobić kombo i wydać wszystkie możliwe płyty 20 października? w swoim pliku mam zanotowane, że tego dnia płyty wydadzą Stonesi, Duff McKagan, Glen Hansard, Spięty i Daria Zawiałow, a to tylko ci wykonawcy, którzy mnie interesują...
Jeszcze Anita, coś w tym jest...