Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Troye Sivan - Got Me Started - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Troye Sivan - Got Me Started (/showthread.php?tid=67615)



Troye Sivan - Got Me Started - Szymek79 - 20.09.2023 08:18 PM

"Got Me Started" to drugi singiel jakim australijski popowy wokalista Troye Sivan zapowiada swój trzeci studyjny album pt. "Something to Give Each Other", który trafi do sprzedaży 13 października.

[Obrazek: 716K6Fd8feL._AC_UY327_FMwebp_QL65_.jpg]




RE: Troye Sivan - Got Me Started - kajman - 21.09.2023 06:37 AM

Sam kawałek ze wszech miar słabiutki, a wokalista nie potrafi nic uczynić aby był lepszy.


RE: Troye Sivan - Got Me Started - AKT! - 21.09.2023 11:10 AM

utwór taki o, całkiem podoba mi się kreatywne wykorzystanie memicznego sampla z "shooting stars" w ramach urozmaicenia między refrenem a zwrotkami; to całkiem śmiały ruch, ale siada ładnie
no i choreografia w tym teledysku jest absolutnie kosmiczna; jako że ponad akrobację cenię w tańcu kreatywność, nie mogłem się napatrzeć na te kolejne ewolucje


RE: Troye Sivan - Got Me Started - kajman - 21.09.2023 03:40 PM

Dla mnie teledyski, w których ktoś tańczy zaliczają się do najgorszych możliwych teledysków, gorsze od nich są tylko takie, w których gadają w czasie utworu.


RE: Troye Sivan - Got Me Started - AKT! - 21.09.2023 03:58 PM

tak, tak, dla ciebie teledyski to w ogóle gehenna, nie wiem, czy ktokolwiek jest zainteresowany stopniem twojego ich nie lubienia Icon_razz2


RE: Troye Sivan - Got Me Started - kajman - 21.09.2023 04:17 PM

Widywałem dobre teledyski, nawet znakomite jak te do Don't Give Up, ale pokazywanie jak ktoś tańczy według mnie mija się z celem.


RE: Troye Sivan - Got Me Started - AKT! - 21.09.2023 06:02 PM

taniec może być sztuką jak architektura, obraz czy opowiedziana historia; można go tak samo podziwiać, tak samo się nim inspirować; nie zgadzam się z pełną stanowczością