Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In (/showthread.php?tid=66169)



Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - neo01 - 24.05.2023 06:26 PM

Drugi singiel zapowiadający album Johna Portera i Agaty Karczewskiej, który ukaże się 16 czerwca:



RE: Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - kajman - 24.05.2023 11:03 PM

Zdecydowanie słabsze niż poprzedni singiel. Szkoda, bo Porter ostatnimi czasy mocno mi podchodził.


RE: Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - neo01 - 25.05.2023 01:27 PM

Mnie od poprzedniego odrzucało ze względu na słowa.
Tu jest wszystko w porządku, ale czy jest tylko dobrze, czy bardzo dobrze, to jeszcze muszę się wsłuchać.


RE: Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - kajman - 25.05.2023 04:53 PM

Ja ze słowami nie miałem problemu, bo ich nie rozumiałem (i może bardzo dobrze).


RE: Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - neo01 - 28.05.2023 10:04 PM

Ale tytuł chyba rozumiesz, to mniej więcej o to chodzi. Ale mniejsza z tym. Wiem, że mnie takie rzeczy przeszkadzają, a Ty ich raczej nie zauważasz.


RE: Porter / Karczewska - Three Morning Whiskey In - kajman - 28.05.2023 10:16 PM

neo01 napisał(a):tytuł chyba rozumiesz
Jak sprawdziłem, jaki jest to faktycznie rozumiem (ale różne rzeczy mogą się pod tym ukrywać).