Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Bartek Królik feat. Błażej Król - Chłopiec z zapałkami - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Bartek Królik feat. Błażej Król - Chłopiec z zapałkami (/showthread.php?tid=65711)



Bartek Królik feat. Błażej Król - Chłopiec z zapałkami - kacper130700 - 21.04.2023 11:37 AM

"Chłopiec z zapałkami" z gościnnym udziałem Błażeja Króla to nowy singiel Bartka Królika.






RE: Bartek Królik feat. Błażej Król - Chłopiec z zapałkami - kajman - 23.04.2023 09:43 AM

Kolejny kawałek, który oceniałem na forum LP3, a tutaj umknął mi w tłumie wrzucanych kawałków.
Nie wiem, po co im ta współpraca (może dla jaj z powodu nazwisk), ale wyszło coś potwornego. Kompletna tragedia i absolutne zero.


RE: Bartek Królik feat. Błażej Król - Chłopiec z zapałkami - neo01 - 23.04.2023 10:59 AM

Błażej jest chyba teraz "modny", więc nie dziwi mnie zaproszenie go do współpracy, tym bardziej, że mimo wszystko obracają się chyba wokół dość podobnych stylistyk.
Ale owoc współpracy rzeczywiście fatalny, nie da się tego słuchać dłużej niż parę sekund.


RE: Bartek Królik feat. Błażej Król - Chłopiec z zapałkami - kajman - 23.04.2023 11:26 AM

Niestety pewnie pojawi się to na LP357 i albo będę musiał wyłączyć głos albo przetrwać. No ale pewnie to drugie, bo są tam gorsze utwory (a tylko przy ABC (które nie jest gorsze, ale ma już na to alegorię) i Chemikach to czynię).