Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Tori Amos "Midwinter Graces" - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Tori Amos "Midwinter Graces" (/showthread.php?tid=6498)



Tori Amos "Midwinter Graces" - Marek - 31.10.2009 11:53 AM

płyta już jest.szok.przepięknaIcon_smile

Album przygotowany specjalnie z myślą o Świętach. Co ciekawe jest to dopiero pierwsza płyta tego typu w dyskografii Amos, a jej premiera przewidziana jest na 10 listopada. Oprócz piosenek autorskich wydawnictwo wypełnią tradycyjne utwory świąteczne.

Tracklista:
1. "What Child, Nowell" (traditional)
2. "Star Of Wonder"
3. "A Silent Night With You"
4. "Candle: Coventry Carol" (traditional)
5. "Holly, Ivy And Rose" (traditional)
6. "Harps Of Gold" (traditional)
7. "Snow Angel"
8. "Jeannette, Isabella" (traditional)
9. "Pink And Glitter"
10. "Emmanuel" (traditional)
11. "Winter's Carol"
12. "Our New Year"

Bonus tracks:

13. "Comfort And Joy"
14. "Stille Nacht, Heilige Nacht!

EDIT: pozwoliłem sobie edytować opis, aby COŚ tutaj było Icon_wink - saferłel.


- Marek - 31.10.2009 11:55 AM

http://pviktor.co.uk/p_viktor_/2009/10/tori-amos-midwinter-graces-review.html


- ksch - 01.11.2009 11:50 PM

Ale taki temat już był... I to półtora miesiąca temu. Można prosić o ich asymilację? Icon_smile2


- Marek - 02.11.2009 10:08 PM

edytowanie mojego postu jest nieuprzejme.należy spytać autora. mój króciutki opis to jest "COŚ" co wystarczy.Zresztą podałem link ze szczegółową recenzja.To było niekulturalne,nie życze sobie w przyszłości takiego zachowania.


- saferłel - 02.11.2009 10:48 PM

Myślę, że edytowałem go w najbardziej uprzejmy sposób w jaki umiałem Icon_wink Post został zgłoszony przez Krzyśka i myślałem, że ma on na myśli jego ''ubogą treść''. Pozwoliłem dodać sobie kilka danych. Nie wiedziałem, że istnieje już taki temat. Myślę jednak, że obecny opis jest w pełni prawidłowy i jest jasną informacją na temat płyty.

Spokojna głowa - jak nie będziesz rozrabiał, to nikt nie będzie ingerował w twoje posty. To info dla wszystkich Icon_smile2


- Yacy - 02.11.2009 11:20 PM

Marek nie jest tu częstym gościem i może nie wie... saferłel jest moderatorem i w razie zgłoszenia postu ma prawo ingerować w treść postów. w pewnym zakresie oczywiście.
saferłel mam prośbę jeśli powołujesz się w takich przypadkach na użytkownika to podawaj nick, a nie imię!