Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal (/showthread.php?tid=64812)



Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - Szymek79 - 17.03.2023 06:04 PM

Singlem "Animal" brytyjska grupa Def Leppard zapowiada swoje nowe wydawnictwo pt. "Drastic Symphonies" nagrane we współpracy z Royal Philharmonic Orchestra, które trafi do sprzedaży 19 maja.




RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - kajman - 18.03.2023 08:50 AM

Kolejny zespół, który postanawia sobie nabić kasę autocoverami. Nawet sprawdzać nie zamierzam.


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - neo01 - 18.03.2023 10:21 AM

Aż tak ostro bym nie oceniał. A kawałek całkiem ciekawy, miła odmiana od surowych gitarowych brzmień.


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - kajman - 18.03.2023 10:26 AM

Ja nie oceniam. Ja po prostu z założenia nie sprawdzam.


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - Konrad - 20.03.2023 04:03 PM

(18.03.2023 10:26 AM)kajman napisał(a):  Ja nie oceniam. Ja po prostu z założenia nie sprawdzam.

Coś takiego, a autocover Przemyk szalał po Twojej liście półtora roku. Chyba ze względu na innego artystę w duecie. Po prostu każdy ma swoich faworytów, których autocovery sprawdza lub nie Icon_wink


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - kajman - 20.03.2023 07:31 PM

Konrad napisał(a):Coś takiego, a autocover Przemyk szalał po Twojej liście półtora roku.
No sorry, ale Herbut od Nosowskiej się jednak nieco różni. I ogólnie to nadal szaleje.
Konrad napisał(a):Po prostu każdy ma swoich faworytów, których autocovery sprawdza lub nie
Ale ja sprawdzę Def Leppard, jak na przykład nagra coś z Rihanną lub Kate Bush, ale nie sam lub z orkiestrą.


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - Szymek79 - 13.04.2023 09:36 AM




RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - kajman - 13.04.2023 07:39 PM

Utwór pojawił się w zestawie do LP357 i niestety miałem okazję go usłyszeć. Zespół gra swoje, orkiestra swoje i punktów wspólnych ciężko się doszukać. A do tego na początku pojawiają się beznadziejnie brzmiące smyki i to jest gwóźdź do trumny. Zero.


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - Konrad - 15.04.2023 10:58 PM

(13.04.2023 07:39 PM)kajman napisał(a):  Utwór pojawił się w zestawie do LP357 i niestety miałem okazję go usłyszeć. Zespół gra swoje, orkiestra swoje i punktów wspólnych

Z tego co pisał Yacy utworu w zestawie do listy nie ma. A co do tego braku spójności wynika to z faktu, że wykorzystano oryginalne wokale z 1987 roku. Utwór idealny nie jest, ale jako fan łykam jak pelikan Icon_wink


RE: Def Leppard feat. Royal Philharmonic Orchestra - Animal - kajman - 16.04.2023 03:22 PM

Tam jest głosowanie na dwie listy i je pomyliłem. Było w zestawie do FLP.