Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg (/showthread.php?tid=63403)



Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - neo01 - 17.12.2022 10:46 PM

Jeszcze jedna przedświąteczna ciekawostka Icon_smile



RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - bear - 17.12.2022 10:52 PM

Bałem się odsłuchać, niepotrzebnie. Świetne Icon_razz


RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - kajman - 17.12.2022 11:12 PM

Idealny skład instrumentalny: piano, kontrabas, perkusja, a tymczasem wyszło z tego kompletnie coś nie do słuchania. Zero i to takie z wykrzyknikiem.


RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - bear - 17.12.2022 11:19 PM

Icon_razz

Ale chociaż lepsze od oryginału? Icon_wink






RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - kajman - 17.12.2022 11:55 PM

Bałem się włączyć oryginał, ale chociaż jest bardzo słaby to ma jakiś wdzięk. Ale zdecydowanie nie chciałbym go już nigdy słuchać.


RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - neo01 - 17.12.2022 11:57 PM

Kajman, ta piosenka to taki niewinny żarcik, nie spinaj się aż tak Icon_smile


RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - kajman - 18.12.2022 12:47 AM

Ja tylko piszę, że mnie od niej odrzuca. I że szkoda takich fajnych instrumentów na coś takiego.


RE: Monika Borzym oraz T-Raperzy znad Wisły - Kiedy pada śnieg - adameria - 18.12.2022 10:57 AM

Dlatego zaraz dodam do propozycji. To jest znakomity półautocover!
A pianinko - palce lizać!