Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dawid Podsiadło - To co masz ty - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Dawid Podsiadło - To co masz ty (/showthread.php?tid=62609)

Strony: 1 2 3


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 12.10.2022 12:50 AM

A Zawiałow to nie w TVP wypromowali? Icon_wink (Opole czy tam Sopot)


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - EVENo - 12.10.2022 02:59 AM

(12.10.2022 12:50 AM)Miszon napisał(a):  A Zawiałow to nie w TVP wypromowali? Icon_wink (Opole czy tam Sopot)

No tak i RMF zaczął ją grać jakieś 3 lata po tym Opolu.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Kuba1201 - 12.10.2022 04:51 PM

Właściwie to ona już jako dziecko wystąpiła w TVP Icon_razz


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - neo01 - 12.10.2022 06:50 PM

Darię wypromowała Trójka, to że wystąpiła na jakimś festiwalu, nie oznacza, że ktoś ją potem tam promował. No chyba, że zaliczymy wszystko do mediów (jeszcze wtedy) tzw. publicznych, to na pewno ta strona.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - EVENo - 12.10.2022 07:14 PM

neo01 napisał(a):Darię wypromowała Trójka
Właściwie do tego dążę. Trójka zaczęła ją grać dosłownie dzień po tym Opolu, nie trzy lata po Icon_razz2


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 12.10.2022 07:34 PM

W Jedynce też ja grali. Czyli tak, media publiczne.
A to Opole to nie było 3 lata, tylko 6 lat temu (Malinowy chruśniak wtedy śpiewała).
Edit:
A jednak 3, bo w 2019 miała w RMF pierwszy swój numer 1 (jakiś kawałek "Hej hej", nie kojarzę notabene takiego tytułu).


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - EVENo - 12.10.2022 07:41 PM

Miszon napisał(a):A to Opole to nie było 3 lata, tylko 6 lat temu (Malinowy chruśniak wtedy śpiewała).
Nikt nie powiedział, że RMF gra ją od wczoraj. Gra ją od trzech lat właśnie.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 12.10.2022 07:42 PM

Już wyedytowalem. Źle zrozumiałem posta o Sochackiej.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - EVENo - 12.10.2022 07:55 PM

Miszon napisał(a):jakiś kawałek "Hej hej", nie kojarzę notabene takiego tytułu
Haha, bo to był w sumie fenomen, że chwytliwy tytuł do chwytliwej piosenki, a słowa "Hej hej" nie padają w niej ani razu Icon_lol


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 13.10.2022 09:29 AM

Wracając do tematu, bo zauważyłem że jeszcze się nie wypowiedziałem w temacie singla Icon_wink : nie bardzo wiem, jak można pisać, że "się skończył". No chyba, że znało się go tylko z MGO. Bo ten numer to taki typowy Dawid, w zasadzie jakby go dodać do poprzedniej płyty, to by się nie zauważyło różnicy, ewidentna kontynuacja brzmieniowa.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - neo01 - 13.10.2022 09:38 AM

Miszon napisał(a):jakiś kawałek "Hej hej", nie kojarzę notabene takiego tytułu
Szczęśliwiec! Mnie przez tyle miesięcy męczyła tym na LP3 Icon_confused
Miszon napisał(a):Bo ten numer to taki typowy Dawid, w zasadzie jakby go dodać do poprzedniej płyty, to by się nie zauważyło różnicy, ewidentna kontynuacja brzmieniowa.
Tu bym się jednak nie zgodził. Brzmienie jest inne w moim odczuciu, bardziej... nowoczesne? Dla mnie w każdym razie odrzucające.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 13.10.2022 11:06 AM

neo01 napisał(a):Szczęśliwiec! Mnie przez tyle miesięcy męczyła tym na LP3
Nie słuchałem w tamtym okresie za często i zbyt uważnie LPP3 - nawet jeśli słuchałem, to gdzieś całkowicie w tle i nie zwracałem uwagi na to, co teraz gra.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 13.10.2022 11:20 AM

neo01 napisał(a):Brzmienie jest inne w moim odczuciu, bardziej... nowoczesne? Dla mnie w każdym razie odrzucające.
Nie wydaje mi się jakoś szczególnie bardziej nowoczesne niż "Nie ma fal" (nawet tak samo brzmiący klawisz jest), czy "Najnowszy klip" (chociaż nie ma gitar, ale jest podobny bit jak tam w refrenie).


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - neo01 - 13.10.2022 11:31 AM

Jednak jest nieco inne, a już kompletnie inne od choćby innych singli z tamtej płyty.
Już chyba najbardziej brzmieniowo przypomina mi ten duet z Darią, ale to jednak na innej płycie było Icon_wink


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - kajman - 15.10.2022 08:26 AM

Udało mi się trafić na wersję singlową, a nie z bezsensownymi pogaduszkami z teledysku i nie jest tak źle. Podobnie jak na forum LP3 stawiam dwa.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - EVENo - 20.10.2022 12:44 AM

Otwieram dziś Spotify, a tam na cały ekran wyświetla mi się informacja, że Dawid Podsiadło wydaje w piątek album. Wam też się coś takiego pokazało?

Obrzydliwe, płacę za premium, a i tak muszę wyłączyć reklamę przed użyciem aplikacji. Dla mnie to wystarczający powód, aby dać temu albumowi zero.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - Miszon - 20.10.2022 01:12 AM

Jak Tidal i nic takiego mi nie wyskoczyło.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - AKT! - 20.10.2022 10:42 AM

EVENo napisał(a):Otwieram dziś Spotify, a tam na cały ekran wyświetla mi się informacja, że Dawid Podsiadło wydaje w piątek album. Wam też się coś takiego pokazało?
mnie wczoraj przepchnęli notyfikację na ten temat w telefonie, ale spoko, nie przeszkadza mi to; wielokrotnie polecają różne płyty, za których promocję zapłaciły im wytwórnię -- jak chcę posłuchać to klikam, jak nie, to nie


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - EVENo - 20.10.2022 12:45 PM

AKT! napisał(a):wielokrotnie polecają różne płyty, za których promocję zapłaciły im wytwórnię
No mi pierwszy raz coś takiego się wydarzyło. W sensie, to nie było powiadomienie, ani nachalne polecanie czegoś (tu prym wiedzie sanah). To była po prostu reklama. Taka na cały ekran i z potrzebą wciśnięcia przycisku "zamknij". To tak jakby wyskoczyło mi "Wypróbuj YouTube Premium" przy otwarciu YouTube Premium. Ten sam poziom absurdu.


RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty - neo01 - 20.10.2022 02:16 PM

EVENo napisał(a):Dla mnie to wystarczający powód, aby dać temu albumowi zero.
A teraz? Icon_twisted